• 45 44:47
    3:6
    (Fait)

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:6
branky: 2. Zbyněk Hora, 4. Zbyněk Hora, 6. Jiří Levý - 10. Tomáš Miletínský, 18. Vít Kupecký, 19. Václav Houlík, 22. Tomáš Topinka, 41. Ondřej Hrdonka, 45. Tomáš Miletínský; rozhodčí: Hynek Mošna - Matouš Eret; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Antonín Polcar ? - Ludvík Jaroš ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
44:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #28 Jaromír Fait (3:6)
44:47 Slavie završuje vítězství posledním gólem v utkání.
43:55 Miletínské nemůže uvěřit tomu, že došvihl příliš vysoko. Arbitr se s ním nemazlil a vše mu vysvětlil.
43:35 Hora vybojoval balonek a k tomu byl faulován. To jsou prostě zkušenosti.
42:00 Vyloučen hráč #78 Vladimír Karel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání
42:00 No, lehké problémy s matematickými počty měli nyní rokycanští. Sudí byl pozorný a omylu si všiml.
41:52 Rokycany opět do útoku bez úspěchu.
40:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #76 Ondřej Hrdonka, asistoval #24 Oliver Med (3:5)
40:32 Slavie záhy po návrtu pátého hráče do pole skóruje. Z mezikruží a po zemi. I takto se dá skórovat.
39:24 Slavie už ve 4 statečně odolává tlaku.
38:25 Vyloučen hráč #53 Tomáš Miletínský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
38:25 Rokycany mají k dispozici minutu hry 5 na 3
37:09 Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
36:29 Nyní hra létá nahoru a dolu.
34:50 Machačný šibalsky naznačil střelu, čímž smátl hned dva obránce Rokycan. Poté si balonek stáhl a prošel mezi nimi jako nůž máslem.
33:20 Rokycany jsou v útoku dost neefektivní.
32:41 Rokycany se ubránily a pokračují v pěti.
31:42 Ve vlastním oslabení uháněl sám na branku jeden hráč z rokycanských řad. Jeho střela minula cíl.
30:41 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hrůza družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
30:41 První se do početní výhody dostávají hosté.
30:01 I třetí úvodní rozehra pro Slavii. Na buly jsou skoro neomylní.
30:00 Na ochozech AreaD se nahází i další hráči Slavie. Moc je teda není slyšet, ale jsou tu. Zdravíme P. Meda, M. Bendu a L. Netrha.
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
29:55 Šťepán odmítl gólovou pobídku od svého spoluhráče. Možnost trestuhodně promáchl.
28:59 Slavie odvolala vstřelený gól! Ano, je tomu tak! Nevíme přesně proč, ale hra pokračuje.
28:40 Hrdonka mířil lehce nad. Ještě pět čísel dolů a ono by to tam padlo.
27:44 Hora opět přes celé hřiště, teď od trenéra neuslyší moc vlídných slov.
26:51 Karel ukončil došvihem útok Rokycan. Pro neznalé, hraje se po kolena.
26:05 Rokycany semkly své soupeře na útočné polovině, zatím bez branky.
24:45 Brankáři Rokycan nyní přilítl balonek doslova "do teplejch".
24:01 Houlík také trochu zamotán vlastním pohybem. Slavie stále u balonku.
22:37 Kupeckému se trochu zamotaly nohy při zpracování balonku. I takové věci se stávají.
21:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Tomáš Topinka, asistoval #53 Tomáš Miletínský (3:4)
21:31 Hráči v bíločervené kombinaci překlápí vývoj utkání na svou stranu.
20:24 Táhlá střela z holí rokycanských skončila v rokou brankáře Plzně. Míček tam ulehl jako do peřinky.
18:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Václav Houlík, asistoval #17 Tomáš Topinka (3:3)
18:20 Plzeň srovnává! A začínáme od nuly.
17:55 Topinka nyní okřikl svého spoluhráče se slovy: "Na jakym postu vlastně hraješ?". Hodně zajímavá situace.
17:50 Takový zvláštní centr do vápna nyní přiletěl od Slávistů. No, skončil na hrudi rokycanských.
17:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #15 Vít Kupecký bez asistence (3:2)
17:37 Slavie dotahuje na svého soupeře. Už jim dýchá na záda.
15:45 Brankáři Slavie nyní chyběli hráči, kterým by mohl nahrát. Trochu rozhazoval rukama, ale nakonec měl s kým hrát.
15:01 Další vyhrané buly pro Slavii.
15:00 Přesunul se k nám fanoušek Matěj Surák. A takto se z fanoušků stávají pořadatelé. Vítejte na florbale.
15:00 Střely v 1. části: 6:3
14:05 Hora to zkusil takřka přes celé hřiště. Jestli si myslel, že to skončí dobře, tak to se prekerně mýlil.
13:41 Sudí nyní hodně mocně zapískali! Nenechají si od hráčů nic líbit.
13:00 Trochu jsme přestali komentovat, za což se omlouváme. Bavili jsme se zde nad zápisem z předchozího utkání.
11:03 Standartka pro Slavii ze zajímavé pozice (v rohu). Nedopadlo to podle představ.
09:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:1
09:55 DJ Miletínský opět úřaduje! To by chtělo oslavit nějakým fajnovým songem z jeho playlistu.
09:26 Topinka jakožto kapitán organizuje své spoluhráče. Ten kluk má pod čepicí.
08:16 Černý s úsměvem přešel jednoho z obránců, druhého už ne. To mu úsměv ze rtů sebralo.
07:17 Hejl nyní ne úplně na jistotu naložil s balonkem. Dal tím soupeři šanci na break, ale může se chlácholit tím, že akce neskončila brankou.
06:54 Slavie se rve dopředu, ale Rokycany nátlaku odolávají.
05:43 GÓL FBC ROKYCANY! 3:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #66 Matěj Třeška (3:0)
05:43 Rokycany opět odskakují, Slavie nestíhá.
05:22 Levý prošel skrz dva hráče a žene se dopředu.
04:34 Slavie také zkusila ohrozit bránu soupeře. Na scoreboardu jim svítí stále 0, což vypovídá o kvalitě zakončení.
03:15 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora bez asistence (2:0)
03:15 Rokycany odskakují o 2 branky.
02:40 Tlak přichází ze strany Rokycan.
01:29 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora, asistoval #21 Vojtěch Hrůza (1:0)
01:29 I ze zlomenou čepelí to jde! Čtete správně, Hora má dost ošklivým způsobem nalomenou čepel, bojím se, že za pár chvil bude bez čepele úplně.
00:57 První přitvrdili Rokycany. Pomalu hoši. Nechceme přijít k úrazu.
00:01 Úvodní buly pro Slavii.
00:00 Poslední utkání dnešního dne! Síly změří Rokycany a Slavie