5:2
    Martina LERCHOVÁ
    (Suková)

Florbal SokolovVary - FbC Plzeň 5:2
branky: 2. Miroslava Suková, 8. Michaela Štenclová, 28. Klára Hrbková, 31. Miroslava Suková, 35. Martina Lerchová - 2. Aneta Bernhardtová, 31. Hana Dvorná; rozhodčí: Jaromír Péc - Miroslav Horník; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petra Klímová ? - Lucie Bolková ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 7:4
34:30 Akce po ose Suková - Lerchová skončila gólem.. Čekali jste něco jiného? Já tedy ne
34:29 GÓL Florbal SokolovVary! 5:2
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #30 Martina Lerchová, asistoval #5 Miroslava Suková (5:2)
32:20 Sýkorová si spletla brány, bohužel hrajeme "jen" na florbalovou
31:00 Chytře rozehraná standartní situace, kterou s pomocí tyče zakončuje Suková
30:59 GÓL Florbal SokolovVary! 4:2
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #5 Miroslava Suková, asistoval #8 Andrea Vaňková (4:2)
30:11 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Hana Dvorná bez asistence (3:2)
29:40 Péca teď pobavil jinak pochmurnou atmosféru zápasu.
28:52 Skvělý přesun brankářky Sokolova, která zneškodnila 100% šanci Plzně!!
27:18 Hrbková sama před bránou dorazila vlastní střelu a posílá Sokolov do dvoubrankového vedení !!!
27:17 GÓL Florbal SokolovVary! 3:1
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #11 Klára Hrbková bez asistence (3:1)
25:50 Plzeň dobývá branku Sokolova .... Neúspěšně
24:01 Buly třetí části pro Plzeň
24:00 Střely ve 2. části: 2:6
21:35 Hrbková si potřebovala odpočinout, akorát nedovoleně :-(
21:33 Vyloučen hráč #11 Klára Hrbková družstva Florbal SokolovVary na 2 minuty za hra na zemi
19:16 Plzeň je teď hodně pod tlakem
16:22 Sokolov v plném počtu !!
14:17 Vyloučen hráč #23 Kateřina Grycová družstva Florbal SokolovVary na 2 minuty za špatné střídání
13:07 Neskutečná akce Sukové, nejdřív ustála tvrdý střet u mantinelu, potom prokličkovala hráčky zakončené housličkami, ale bohužel jen horní tyč...
12:00 Střely v 1. části: 5:6
08:37 Hrbková fotbalovou kariéru asi neudělá, míček jí ne a ne poslouchat
08:08 Hhrbková pohladila čepelí po tváři hráčku Plzně
07:13 Štenclová lobem z půlky překvapila všechny, včetně gólmanky
07:12 GÓL Florbal SokolovVary! 2:1
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #44 Michaela Štenclová bez asistence (2:1)
01:49 GÓL Florbal SokolovVary! 1:1
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #5 Miroslava Suková, asistoval #23 Kateřina Grycová (1:1)
01:16 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Aneta Bernhardtová, asistoval #15 Hana Dvorná (0:1)