10:2
    Kamil PEŠEK
    ()

T.J. Sokol Koterov - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 10:2
branky: 3. Jindřich Mošna, 3. Jindřich Mošna, 5. Tomáš Červenka, 18. Jan Schejbal, 21. Jindřich Mošna, 34. Jan Schejbal, 36. Jan Schejbal, 40. Petr Hodl, 41. David Šůs, 44. Kamil Pešek - 16. Jan Smolka, 34. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Šimon Dubský - Jiří Čížek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Šuniar ? - Jan Kolínek ?, Tomáš Bartůšek ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:2
44:30 Stanislav Fencl dostal, do nepříjemných míst florbalkou.
43:20 GÓL T.J. Sokol Koterov! 10:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek bez asistence (10:2)
42:50 Brankař Varů vytáhl neskutečný zákrok.
42:00 Hodl orazítkoval spojnici, ale míček skončil za mantinelem.
40:23 GÓL T.J. Sokol Koterov! 9:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #10 David Šůs, asistoval #67 Kamil Pešek (9:2)
40:23 Netrvalo dlouho a Koterov dal desátý gól.
40:00 Povede se Koterovu nasázet 10 gólů celku z Karlových Varů?
39:37 GÓL T.J. Sokol Koterov! 8:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl z trestného střílení (8:2)
39:37 Petr Hodl jsi došel pro nájezd, který suveréně promněnil.
38:43 Vyloučen hráč #22 Jindřich Mošna družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:57 GÓL T.J. Sokol Koterov! 7:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #22 Jindřich Mošna (7:2)
33:55 GÓL T.J. Sokol Koterov! 6:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #7 Ivan Mikyška (6:2)
33:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 5:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #14 Jan Smolka (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 8:1
29:33 Vyloučen hráč #9 Petr Hodl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
29:00 Vary se konečně dostavají do střely, která skončila vysoko nad Koterovskou brankou.
27:41 Standartní situace pro Koterov.
26:43 Koterov kontroluje zápas, Vary mají problém se přesunout na útočnou polovinu.
26:10 Krásná kombinace Koterova.
21:23 Vyloučen hráč #93 Daniel Ševčík družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:20 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Tomáš Bartůšek družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23
20:19 GÓL T.J. Sokol Koterov! 5:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #9 Petr Hodl (5:1)
17:44 GÓL T.J. Sokol Koterov! 4:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #9 Petr Hodl (4:1)
15:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #14 Jan Smolka z trestného střílení (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 6:5
08:49 Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
06:34 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za sekání
04:14 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:0
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #11 Jan Schejbal (3:0)
02:28 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:0
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #88 Stanislav Fencl (2:0)
02:12 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:0
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #11 Jan Schejbal (1:0)