0

0

0.

FBŠ Gorily Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 6:7pn
branky: 3. Ondřej Hlinovský, 12. Ondřej Hlinovský, 31. Jakub Vandák, 36. Marek Firla, 42. Ondřej Hlinovský, 43. Jiří Lukasch - 11. Pavel Roubal, 21. Petr Hodl, 24. Ivan Mikyška, 35. Jindřich Mošna, 38. Petr Hodl, 39. Martin Rusnák, N Stanislav Fencl; rozhodčí: Šimon Dubský - Jiří Čížek; vyloučení: 4 + Michal Rukavička OS:3 + David Šůs OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Valeš ? - Lukáš Nohovec ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 4:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #88 Stanislav Fencl a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #25 Daniel Fencl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #64 Ondřej Hlinovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #22 Jindřich Mošna , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #7 Jiří Lukasch , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
42:29 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 6:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #71 Jakub Vandák (6:6)
41:03 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 5:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #2 Jan Valeš (5:6)
39:19 Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
38:13 GÓL T.J. Sokol Koterov! 4:6
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #94 Martin Rusnák, asistoval #24 Pavel Roubal (4:6)
37:34 GÓL T.J. Sokol Koterov! 4:5
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #88 Stanislav Fencl (4:5)
35:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 4:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:4)
34:08 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:4
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #7 Ivan Mikyška (3:4)
31:28 Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov - osobní trest
31:28 Vyloučen hráč #85 Michal Rukavička družstva FBŠ Gorily Plzeň B - osobní trest
31:28 Vyloučen hráč #85 Michal Rukavička družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování
31:28 Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nesportovní chování
30:37 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 2:7
29:03 Neuvěřitelný zákrok Lukáše Nohovce, který podržel svůj tým.
23:45 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #7 Ivan Mikyška bez asistence (2:3)
23:45 Neskutečný Gól z voleje, který trefil Ivan Mikyška.
20:14 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl bez asistence (2:2)
15:37 Vyloučen hráč #48 Jiří Veselý družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 3:6
11:43 Vyloučen hráč #55 Filip Štěpánek družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání
11:08 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #7 Jiří Lukasch (2:1)
10:03 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #12 Martin Kodalík (1:1)
10:03 Krásná souhra v předbrankovém prostoru, kterou Koterov nekompromisně promněnil.
05:44 Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za bránění ve hře
04:22 Vyloučen hráč #92 Václav Lauda družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi
02:27 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #71 Jakub Vandák (1:0)