0

0

0.

SPORT CLUB Klatovy - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 7:8pn
branky: 5. Patrik Hrubý, 7. Martin Fornouz, 10. Lukáš Joachimsthaler, 22. Jan Holý, 31. Jan Procházka, 45. Šimon Švára, 45. Jan Holý - 1. Martin Tvrdek, 7. Adam Zahraj, 7. Adam Zahraj, 30. Petr Jedlička, 31. Adam Zahraj, 44. Adam Zahraj, 45. Martin Tvrdek, N Václav Müller; rozhodčí: Marek Schober - Filip Beran; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michael Petelík -7 - Tomáš Bartůšek ?; po třetinách: 3:3, 1:1, 3:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #29 Tomáš Joachimsthaler , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #57 Marian Geťko , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #93 Lukáš Joachimsthaler , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #95 Václav Müller a vstřelil rozhodující gól (7:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #10 Jan Holý , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
44:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #51 Martin Tvrdek, asistoval #80 Petr Jedlička (7:7)
44:45 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #16 Jan Procházka (7:6)
44:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Šimon Švára, asistoval #2 Jakub Holý (6:6)
43:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (5:6)
42:15 Vyloučen hráč #51 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:57 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #16 Jan Procházka, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (5:5)
30:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #51 Martin Tvrdek (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 4:9
29:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #80 Petr Jedlička, asistoval #55 Ondřej Ančinec (4:4)
21:38 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #9 Šimon Švára (4:3)
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:07 Vyloučen hráč #3 Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
09:52 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #23 Štěpán Hajn (3:3)
06:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 2:3
06:10 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #5 Martin Fornouz, asistoval #17 Václav Liška (2:2)
06:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #10 Jan Mašát (1:2)
04:41 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:1)
00:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #51 Martin Tvrdek, asistoval #10 Jan Mašát (0:1)