0

0

0.

FB Hurrican Karlovy Vary B U23 - TJ Tlučná 6:7pn
branky: 17. Daniel Ševčík, 18. Jan Smolka, 19. Luděk Lejba, 21. Václav Müller, 41. Daniel Ševčík, 45. Ondřej Ančinec - 18. Jiří Míka, 26. Václav Mizera, 28. Martin Volf, 30. Lukáš Komanec, 33. Václav Mizera, 38. Petr Jedlička, N Martin Volf; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Marek Schober; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek ? - Zdeněk Soukup ?; po třetinách: 0:0, 4:4, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #27 Jiří Míka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #7 Petr Jedlička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #38 Martin Volf a vstřelil rozhodující gól (6:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #14 Jan Smolka , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:9
44:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #14 Jan Smolka (6:6)
40:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #97 Daniel Ševčík, asistoval #14 Jan Smolka (5:6)
37:16 GÓL TJ Tlučná! 4:6
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #7 Petr Jedlička (4:6)
33:49 Vyloučen hráč #7 Petr Jedlička družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za blokování florbalky
32:48 GÓL TJ Tlučná! 4:5
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #17 Jakub Klír (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
29:53 GÓL TJ Tlučná! 4:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #14 Lukáš Komanec, asistoval #17 Jakub Klír (4:4)
27:04 GÓL TJ Tlučná! 4:3
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #15 Daniel Haltuf (4:3)
25:58 GÓL TJ Tlučná! 4:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #14 Lukáš Komanec (4:2)
23:58 Vyloučen hráč #95 Václav Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za hrubost
23:58 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Strejc družstva TJ Tlučná na 2 minuty za držení
20:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 4:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #12 Luděk Lejba (4:1)
19:24 Vyloučen hráč #17 Jakub Klír družstva TJ Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #12 Luděk Lejba, asistoval #7 Petr Jedlička (3:1)
17:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #97 Daniel Ševčík (2:1)
17:20 GÓL TJ Tlučná! 1:1
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #27 Jiří Míka, asistoval #15 Daniel Haltuf (1:1)
16:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 1:0
15:00 Střely v 1. části: 11:6
14:50 Anči předvedl nádhernou kličku, která neskončila gólem
05:35 Teplice hrajou v plném počtu
04:50 Gólman Teplic drží svůj tým na nule
03:35 Vyloučen hráč #12 Václav Mizera družstva TJ Tlučná na 2 minuty za špatné střídání
00:50 Krásná střela K. Varů z otočky