hra na zemi
  • 30 29:15
    Ondřej BÍLÝ

FBC Panthers Liberec BLACK - FLORBAL JABLONEC Yellow 5:1
branky: 7. Ondřej Bílý, 19. Daniel Brzák, 21. Ondřej Bílý, 23. Daniel Brzák, 26. Václav Rohla - 6. Dominik Végh; rozhodčí: Václav Váňa - Jakub Čistý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Roman Holásek ? - Štěpán Povr ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0
30:00 Ukončení 3. části
29:15 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec BLACK neproměnil #20 Ondřej Bílý.
29:00 Vyloučen hráč #83 Jiří Musil družstva FBC Panthers Liberec BLACK na 2 minuty za hra na zemi
25:26 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 5:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #29 Václav Rohla, asistoval #20 Ondřej Bílý (5:1)
25:26 Vyloučen hráč #68 Dominik Végh družstva FLORBAL JABLONEC Yellow na 2 minuty za nesportovní chování
23:57 Timeout FLORBAL JABLONEC Yellow
23:57 Vyloučen hráč #73 Marek Doubravský družstva FBC Panthers Liberec BLACK na 2 minuty za sekání
22:37 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #6 Daniel Brzák, asistoval #19 Michal Veselý (4:1)
20:58 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 3:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #20 Ondřej Bílý, asistoval #58 Eduard Moudrý (3:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:39 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 2:1
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:17 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Benč družstva FBC Panthers Liberec BLACK na 2 minuty za špatné střídání
06:01 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 1:1
05:22 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #68 Dominik Végh, asistoval #30 Michal Najman (0:1)