• 28 27:41
    2:5
    (Blahout)

BK REAL ROUDNICE n/L - SK Dubí 2:5
branky: 15. Matěj Kára, 28. Matěj Kára - 1. Samuel Mical, 7. Samuel Mical, 8. Samuel Mical, 27. Veronika Jurková, 28. Samuel Mical; rozhodčí: Ondřej Sklenář - Jan Černovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Iser ? - Lukáš Koubek ?; po třetinách: 0:3, 1:0, 1:2
30:00 Střely ve 3. části: 7:9
30:00 Ukončení 3. části
30:00 DUBÍNCI WIN WIN WIN.
29:45 Koubis chytá další tutovku Roudnice.
27:41 GÓL SK Dubí! 2:5
Branku družstva SK Dubí vstřelil #68 Samuel Mical, asistoval #10 Vítek Blahout (2:5)
27:41 A máme tu další gól Samíka.
27:26 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára, asistoval #9 Jan Racek (2:4)
27:26 Sporná situace z které spadl gól řeší rozhodčí s trenéry a hráči u střídačky Dubí, gól platí.
26:43 GÓL SK Dubí! 1:4
Branku družstva SK Dubí vstřelil #29 Veronika Jurková, asistoval #9 Petra Jonášová (1:4)
26:43 Duo mlžek Jurková - Jonášová obstaralo další gól. Dubská hala šílí.
26:34 Kapitánka Novotná stříli pouze do hrudi golmana.
25:23 3 na 2 dubský útok, golman chytá.
24:45 Velká šance Dubínků neproměněna.
24:04 Samíkovo gólovka nekončí gólově :(
24:01 Koubis kolenem chytá, to bylo těsný.
23:06 Sekání na středu od Dubínků i Roudnice, to nebylo pěkný.
22:48 Cipísek ve velké šanci, golman Roudnice chytá.
22:02 Sofi z beka neprostřelila 5 hráčů Roudnice a golmana :((((
20:19 Roudnice v plném počtu.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Poslední třetina začne 41s přesilovkou Dubínků, tak snad Matěj poradil jak na ně, protože fanoušci Dubí čekají na gól.
20:00 Střely ve 2. části: 6:12
20:00 Ukončení 2. části
19:34 Dubínkové to teď míchají jak kulajdu, střela nikde.
18:42 Vyloučen hráč #10 Jan Marek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
18:42 První přesilovka Dubínků snad přinese gólíček.
17:51 Koubis vyráží nebezpečnou střelu helmou! Zase neskutečně.
17:02 Koubis neskutečně!
14:37 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:3
14:37 Náhoda pomohla Roudnici dát první gólík. :((((
14:13 Eliška volná na středu, Pajík jí to tam nedal :((((
10:03 Tak nám trenér Roudnice zpestřuje i hrobové ticho při hře :D.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 4:9
10:00 Ukončení 1. části
10:00 Prestavkovy program svym hlasitym kazanim zpestruje trener Roudnice - hraci sedi jak jeptisky :-)
09:46 Koubis opřený o bránu jako na báru, chyba v rozehrávce Dubí ho přiměla si dřepnout, cinká tyč.
08:56 Eliška je hladová, ale rozhodčí píská faulík.
08:12 Kapitánka Elík na míčku rozehrává, její myšlenka nebyla pochopena :(.
07:33 GÓL SK Dubí! 0:3
Branku družstva SK Dubí vstřelil #68 Samuel Mical, asistoval #28 Radek Rozlílek (0:3)
07:33 Samík dneska řádí, připravil si pro nás hattrick. Za chvíli tímto tempem zboří halu.
07:09 Jonášová v šanci, golman chytá.
06:27 GÓL SK Dubí! 0:2
05:48 Cipísek (Ráďa) ukázkově osekán hráči Roudnice. Dubí rozehrává z nebezpečného místa.
04:36 Koubis zákrokem drží vedení Dubí.
00:48 GÓL SK Dubí! 0:1
Branku družstva SK Dubí vstřelil #68 Samuel Mical, asistoval #23 Eliška Novotná (0:1)
00:00 Pokřik dubských hráčů zní celou halou. Začínáme!
00:00 Kapitánka Novotná vybírá hudbu na přání, nyní nám v hale hraje Helenka Vondráčků a její Dlouhá noc. Ach ta nostalgie.
00:00 Vítáme vás u dnešního hracího dne v dubské hale Rudolfka. Za pár chvil se nám zde utká domácí tým SK Dubí proti týmu BK REAL ROUDNICE n/L. Hráči už se nám rozehřívají, za chvíli začne přímá bitva o 2. místo v tabulce.