1:4
    Jan KANTOR
    (Vogt)

FLORBAL JABLONEC - SCC SEMILY 1:4
branky: 41. Jan Kantor - 2. Lukáš Vyhlídko, 8. Jiří Havrda, 13. Lukáš Vyhlídko, 30. Lukáš Hradecký; rozhodčí: Ladislav Láska - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Andreas Karel Vogt -4 - Šimon Heřman ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:0
44:46 Pomalu se blíží konec zápasu. Tři body pro nás jsou už jistotou.
43:15 Pěkná nabídka Hradeckého pro Zemánka končí na stehnech jabloneckého bloku.
41:13 Další rychlý jablonecky kontr po výhozu brankáře tentokrát gólem nekončí.
40:11 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #24 Andreas Karel Vogt (1:4)
40:11 Tak to bohužel s nulou nebude. Jablonec se dnes poprvé v zápase dokázal gólově prosadit z rychlého brejku
40:03 Po bloku Hradeckého končí rychlý kontr v náruči brankáře.
37:35 Škoda, že teď Zemánek radši nestřílel a místo toho ještě přihrával na Hradeckého.
36:58 Fišer poprvé v zápase na hřišti a hned vyslal nepříjemnou střelu na branku.
35:43 Skvělá pomoc Vocelky a jeho úspěšný blok.
35:00 Výborný blok Sábla.
34:02 Vyloučen hráč #30 Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za zvedání florbalky
34:02 I Jablonec si v zápase zkusí přesilovou hru.
33:34 Jablonec malinko zvýšil obrátky a Hermis opět musel předvést svoje umění.
32:02 Hermis úspěšně hájí svoje čisté konto.
31:20 Teď dva jablonecké hráče Zemánek posadil na zadek a jeho střela skončila nad brankou.
30:01 Jdeme do poslední třetiny.
29:28 GÓL SCC SEMILY! 0:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #8 Matěj Zeman (0:4)
29:28 Nepříliš povedenou střelu Hradeckého si jablonečtí sráží do vlastní branky.
29:09 Zemánek trefuje tyč, od které míček končí mimo.
28:12 Vyloučen hráč #95 Ondřej Jašek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
28:12 Nadějný průnik Havrdy byl ukončen faulem na polovině hřiště.
28:01 Budeme hrát druhou přesilovku.
25:49 Slibný volný úder, ale střela Zemánka opět končí nad brankou.
25:30 Odvážný průnik Havrdy a střela ze středu hřiště končí nad brankou.
22:42 Zatím největší šance jabloneckých, kdy jejich útočník trefuje břevno.
22:11 To snad ani nejde nedat. Ale jde, naprosto odkrytou branku po skvělé přihrávce Roztočila netrefuje Hradecký.
20:16 Dravý průnik Zemana a lehký lobík přes brankáře končí těsně vedle branky.
19:02 A je po přesilovce.
18:38 Až teď se nám trochu podařilo soupeře zamknout a vyslat nějaké střelecké pokusy na branku.
17:55 První minuta žádnou naší šanci nepřinesla. Spíše je to plné nepřesností.
17:02 Vyloučen hráč #19 Karel Hlavatý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
17:02 Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu.
16:35 Po dlouhé době musel i Hermis předvést svoje umění a pořád drží čisté konto.
15:56 Teď pro změnu úřaduje jeho rameno, kdy vytěsnil střelu Vyhlídka.
15:32 Hned po půl minutě bekhendový pokus Havrdy vykopává jablonecký strážce svatyně.
15:01 Právě nám začala druhá třetina. Uvidíme jestli se nějak změní obraz hry.
14:59 Florbal se hraje na góly a ty jsme v první třetině dávali jenom my. Jablonečtí sice více drželi míček na svých hokejkách, ale do zakončení se příliš nedostali. Za to my jsme maximálně efektivní.
13:54 Hradecký k tyči, ale zásah brankáře.
13:08 Nejnebezpečnější náš hráč Vyhlídko opět nebezpečně pálí po přiťuknutí Hradeckého.
12:35 GÓL SCC SEMILY! 0:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko bez asistence (0:3)
12:35 A zase Vyhlídko z otočky. Jeho střela končí v růžku jablonecké branky.
11:50 Jablonec se snažil překvapit rychle rozehraným volným úderem, ale míček mířil jenom do bloku.
11:06 Po dlouhé době šance. Hradeckého střelu po přihrávce Vyhlídka vytahuje brankář.
07:34 GÓL SCC SEMILY! 0:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda bez asistence (0:2)
07:34 Průnik Havrdy po pravé straně a jeho přihrávku před branku si hráči Jablonce sráží za záda vlastního brankáře.
07:13 Štiplavá střela Vyhlídka, ale dobrý zákrok jabloneckého brankáře.
06:27 Závar před jabloneckou brankou gólem nekončí.
04:42 Nepřesnost v naší rozehrávce a další střelecký pokus, který s přehledem Hermis chytá.
03:47 První velká šance jablonecký hráčů, ale Hermis se v brance roztáhl a míček za svá záda nepustil.
03:04 Až nyní musel první zákrok předvést Hermis.
02:45 Míček více na hokejkách drží jablonečtí, ale směrem dopředu nejsou nebezpeční.
01:18 GÓL SCC SEMILY! 0:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko bez asistence (0:1)
01:18 První střela na branku = první gól. Vyhlídko si u mantinelu vybojoval míček a střelou z otočky míček zapadl k zadní tyči.
00:01 Zápas zahájen.
00:00 Za pár minut bude zahájeno utkání mezi dvěma celky, které v loňské sezóně hráli divizi. První letošní vzájemné střetnutí skončilo vítězstvím našeho týmu.