• 36 35:33
    4:2
    (Vlk)

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - Florbalová akademie MB 4:2
branky: 14. Štěpán Slaný, 17. Štěpán Slaný, 20. Štěpán Slaný, 31. Štěpán Slaný - 1. Vladimír Peteřík, 36. Viktor Hostinský; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Stanislav Pittner 19 - Martin Mašek 18; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 9:6
35:33 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Viktor Hostinský, asistoval #6 Michal Vlk (4:2)
33:36 Hosté hrají za svou brankou.
30:02 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #9 David Marhan (4:1)
29:14 Vyloučen hráč #50 Mario Cedrych družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:21 Tým hostů hraje opět v plném počtu.
24:21 Vyloučen hráč #84 Vladimír Peteřík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
24:00 Střely ve 2. části: 8:6
21:25 Medvědi se stále zdržují u branky hostů.
19:38 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #11 Štěpán Motejzík (3:1)
17:44 Vyloučen hráč #14 Viktor Hostinský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
16:05 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (2:1)
15:40 Slaný s Kadlecem provedli skvělou souhru u branky MB.
13:07 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 1:1
12:00 Střely v 1. části: 5:9
08:28 Domácí rozehrávájí u branky hostů.
04:50 Slaný měl skvělou možnost vystřelit na branku před kterou byl sám, ale své šance nevyužil.
00:50 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #84 Vladimír Peteřík, asistoval #28 Petr Pánek (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.