• 36 35:09
    0:3
    (Stožický)

Florbalová akademie MB - FBC Medvědi Severu Česká Lípa 0:3
branky: 17. Jiří Stožický, 18. Kamil Gembec, 36. Marek Dzierža; rozhodčí: Filip Bollardt - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Mašek 5 - Stanislav Pittner 11; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:1
36:00 Komentář hostů Motejzík Štěpán (Trenér): V dnešním večerním zápase jsme dokázali, že jsme se i v pozdních hodinách byli schopni najít na hřišti a byli schopni vytvořit nějaké ty obstojné šance. Děkujeme soupeři a divákům. Přejeme dobrou noc.
36:00 Střely ve 3. části: 4:1
35:09 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 0:3
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #80 Marek Dzierža, asistoval #83 Jiří Stožický (0:3)
34:17 Vyloučen hráč #9 Petr Kubelka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
33:48 Vyloučen hráč #18 Jakub Tregl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
32:58 Timeout Florbalová akademie MB
30:22 Vyloučen hráč #8 Jiří Bouška družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
24:00 Střely ve 2. části: 5:5
17:02 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #36 Kamil Gembec, asistoval #80 Marek Dzierža (0:2)
16:39 Bouška předvedl propečenou střelu z půlky, bohužel byl vychytán.
16:05 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #83 Jiří Stožický, asistoval #80 Marek Dzierža (0:1)
15:24 Boleslav vytvořila hezkou kombinaci, bohužel se ale už nedostala do zakončení.
14:32 Dzierža se pokouší agresivně napadat. Zatím bez úspěchu.
14:14 Slaný vytváří šanci zezadu.
12:00 Střely v 1. části: 2:2
11:38 Motejzík se ujal výhozu a málem obstaral první gól.
10:49 Vyloučen hráč #80 Marek Dzierža družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání
09:14 Hostinského střela prověřila schopnosti českolipského golmana.
06:43 Slaného střela z rozehrávky málem zajistila první gól Medvědům.
04:14 Tym majestatním výstřelem míčku vytvořil šanci.
02:31 Dzierža vystřelil jako raketa kupředu, bohužel směřovaná nahrávka na jeho útok skončila v prvním hráči před českolipskou obranou.
00:53 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #44 Aleš Tůma.
00:00 Vítáme z mladoboleslavské sportovní haly, kde právě začíná utkání 11. kola ligy veteránů.