35
  • 35 34:27
    Lovosice

FBC DDM Kati Legends Kadaň - ASK Lovosice - LFP 5:4
branky: 16. Pavel Krippner, 18. Petr Živný, 25. Jindřich Fleischman, 29. Martin Žemlička, 32. Martin Žemlička - 14. Jan Hrdlička, 17. Jan Hrdlička, 21. Jan Hrdlička, 28. Jan Hrdlička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváček ? - Martin Bergl ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 14:7
36:00 Ukončení 3. části
34:27 Timeout ASK Lovosice - LFP
33:23 Padá více nadávek než golu.
31:18 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #89 Martin Žemlička, asistoval #21 Petr Chládek (5:4)
28:49 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #89 Martin Žemlička, asistoval #71 Erik Štěrba (4:4)
28:23 Napětí mezi tými roste(nadává se tu sprostě).
28:04 Jan Dvořák dneska brání tak dobře že ho soupeři musejí posílat k zemi.
27:39 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Jan Hrdlička, asistoval #8 Pavel Kadlec (3:4)
24:21 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #76 Jindřich Fleischman, asistoval #14 Pavel Krippner (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 11:11
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Hra se nám více otevřela a začaly padat goly více jich padlo do branky Kadaňskych a tak Lovosice mají naskok jedné branky. Stav po druhé třetině 2:3
21:48 Nejen Hrdlička prožíva životní formu ale i golman Lovosic Bergl ma dnes úžasnou formu.
21:15 Jan Hrdlička potvrzuje svojí životní formu a dává jeho třetí gól v zápase.
20:07 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Jan Hrdlička, asistoval #90 Martin Perháč (2:3)
18:40 Užasný zákrok Kadaňského golmana.
17:21 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #17 Petr Živný, asistoval #14 Pavel Krippner (2:2)
16:25 Jan Hrdlička se po druhém golu přibližuje jeho vysněnému hattricku. Dnes má životní formu.
16:24 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:2
15:35 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #14 Pavel Krippner, asistoval #27 Petr Klapko (1:1)
13:41 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:7
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Hra se zatím vyvíji nerozhodne. Hra je velice takticka a po spoustě střel letícíh mimo branu je zatím stav 0:0