• 36 35:58
    6:6
    (Beneš)

ASK Lovosice - LFP - Litolica Lisboa 99 6:6
branky: 21. Radoslav Budaj, 27. Luděk Pospíchal, 30. Pavel Kadlec, 31. Luděk Pospíchal, 36. Luděk Pospíchal, 36. Pavel Kadlec - 12. Tomáš Říha, 13. Jakub Drobný, 15. Martin Pova, 17. Jakub Drobný, 24. Jan Langweil, 35. Tomáš Říha; rozhodčí: Filip Bollardt - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Bergl ? - Josef Sajfrt ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 5:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Ve třetí třetině byl na hřišti bohužel jen jeden tým..... tohle je škoda. Litolica měla mnoho šancí.
35:59 Vyrovnáno
35:58 GÓL ASK Lovosice - LFP! 6:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Pavel Kadlec, asistoval #99 Jiří Beneš (6:6)
35:50 Kadlec (LOV) teď z půlky měl na hokejce vyrovnávací gól. Ještě 5 vteřin.
35:07 Lovosice teď 3x dorážely a bohužel, proměňují a bude se hrát až do konce. Lovosice jdou do šesti.
35:03 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Luděk Pospíchal, asistoval #99 Jiří Beneš (5:6)
34:40 GÓL Litolica Lisboa 99! 4:6
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #91 Jakub Drobný (4:6)
34:13 1:47 do konce, drama vrcholí. Pospíchal (LOV) to vzal na sebe ale skvělé bloky..... a góóóóól
33:27 Do haly dorazil i legendární Milan Fridrich (Tatran), to je čest.....
31:27 Teď mírné vzedmutí hostů. Ale šance nepřichází. Lovosice v tutovce zase, gólman senzačně chytá. Tohle jsou nervy.
30:55 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Luděk Pospíchal, asistoval #8 Pavel Kadlec (4:5)
30:38 Další velký tlak Lovosic. Litolica se brání zuby nehty....tak ne. 4:5
30:20 Honza Langweil teď selhal v obrovské tutovce. Prázdná branka. Mohlo být veseleji.
29:53 Další ztráta a další brejk Lovosic a další gól. Litolica nestřílí, nemá ani šance a Lovosice teď trestají jednu chybu za druhou.
29:52 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Pavel Kadlec bez asistence (3:5)
28:57 Další hrubka hostů, Lovosice netrestají. Uf uf....
28:30 Litolica teď úplně přestala hrál a nedaří se jí skoro nic. Ztrácí jeden balón za druhým. Do konce ještě 7 minut.
27:20 Luděk Pospíchal (LOV) předvedl překrásnou střelu příklepem na bližší tyč a nedal gólmanovi šanci. V zápětí další šance Lovosic ale gólman chytá.
26:32 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Luděk Pospíchal, asistoval #7 Lukáš Bartušek (2:5)
26:31 A máme sníženo.
25:50 Hosté teď dostali možnost korigovat stav z přesilové hry, nedaří se jim ale usadit v pásmu.
25:25 Vyloučen hráč #2 Jan Langweil družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za bránění ve hře
25:22 V obrovské šanci se ocitl Víťa Čajka, nedal.
24:20 Lovosice od začátku utkání "poctivě brání" a čekají na své příležitosti z brejkových situací. Ty přicházejí, ale gólman hostů vždy skvělým zákrokem podrží svůj tým.
24:01 Máme tu poslední třetinu utkání. Litolica mačká svého soupeře a pomalu navyšuje svůj náskok.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:32 GÓL Litolica Lisboa 99! 1:5
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #2 Jan Langweil, asistoval #91 Jakub Drobný (1:5)
20:51 Vyloučen hráč #90 Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou
20:29 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #3 Radoslav Budaj, asistoval #90 Martin Perháč (1:4)
16:58 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:4
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #91 Jakub Drobný, asistoval #2 Jan Langweil (0:4)
14:00 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:3
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #55 Martin Pova, asistoval #5 Petr Eliška (0:3)
12:07 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:2
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:27 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:1
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #74 Tomáš Říha, asistoval #21 Roman Škoch (0:1)