8:2
    ()

Video

FbC Plzeň - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:2
branky: 3. Josef Tomášek, 26. Matěj Čelakovský, 34. Matěj Čelakovský, 35. David Kozelka, 38. Jiří Winter, 54. Václav Zábran, 58. Matěj Čelakovský, 59. Matěj Čelakovský - 1. Adam Bouška, 50. Martin Kadlec; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 6:3; využití: 2:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Martin Bezděk 21 - Matyáš Krupa 15; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:1
60:00 Pozápasové rozhovory.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:20 Bezděk chytá další parádní zákrok.
58:58 GÓL FbC Plzeň! 8:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (8:2)
58:37 Hostům se zatím riziko hry bez brankáře nevyplácí.
57:38 GÓL FbC Plzeň! 7:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #11 David Kozelka (7:2)
57:22 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:25 Bezděk chytá další těžkou střelu.
55:22 Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:10 Přečíslení domácích nevyužil Čelakovský.
53:37 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (6:2)
53:36 Domácí dnes využívají druhou přesilovku a odskakují do čtyřgol´vého vedení.
52:47 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:00 Holomajzna před brankou Bezděka skončila zlomenou florbalkou.
50:48 TOmášek se hezky vytočil do střelby, jeho střelu mu však zblokoval bránící hráč.
49:51 Hosté po snížení oživli a je jich teď plné hřiště.
49:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (5:2)
48:24 I tuto přesilovku domácí ubránili.
47:34 Domácí zatím zvládají nápor přesilovky hostů. Tu a tam se i podívají na soupeřovu polovinu.
46:24 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:34 Tento zápas obsahuje hodně soubojů, které dopadají lépe pro domácí, kteří z toho těží.
44:15 Hosté zvýšili aktivitu co se týče napadání, avšak domácí umí tyto nelehké situace přehrávat.
43:21 Hosté se mohli dostat do slibného protiútoku, kdyby nefaulovali.
42:36 Hosté se pustili do napadání, které skončilo faulem.
41:28 Domácí tým hraje v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:27 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
38:05 Šebkovi se podařilo ubránit situaci 2na1, z následující střely se zase skvělým zákrokem blýskl Bezděk.
37:34 GÓL FbC Plzeň! 5:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:1)
36:50 Hosté se dostávají do příležitostí, které končí na zatím skvěle chytajícím Bezděkovi.
35:30 Domácím se podařilo odskočit do třígolového vedení, uvidíme zda-li jsou schopni toto vedení udržet.
34:57 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:1)
33:42 Domácí krásnou střelu ohrozili branku hostů, brankář Krupa ale zůstal v pozoru.
33:14 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (3:1)
32:40 Faul zabránil hostům ve slibné šanci.
31:15 Další únik hostů tentokrát ztroskotal na nepřesnosti.
29:10 Na druhé straně šanci neproměnil Kuneš.
28:41 Úník hostů nna bránu vychytal výborný Bezděk.
27:55 Hostům se podařilo rozhýbat sformovanou obranu domácích, ti však útočnou akci hostů s přehleddem ubránili.
26:49 Oba mančafty hrajou na hranici svých možností, proto sledujeme tak atraktivní utkání.
25:39 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #39 Václav Zábran (2:1)
24:41 Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry
23:40 Sledujeme atraktivní utkání, po gólech však márně hledíme.
22:30 Domácí po ubráněné přesilovce se dostali do příležitostí, které nedokázali využít.
21:37 Domácí tým hraje v plném počtu.
20:10 Domácí ubránili přesilovku 5na3.
20:00 Střely v 1. části: 3:9
19:37 Vyloučen hráč #23 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
18:10 Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
18:09 Vlastimil Buchta si po svém přestupku může oddechnout na trestné lavici.
17:35 Odložené vyloučení. Následovat bude další přesilovka hostů.
16:48 Ani hostům se nepodařilo využít početní převahu.
15:25 Domácí přesilovku nevyužili, uvidíme jak si povedou hosté.
14:48 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
14:19 Hosté neproměnili zjevnou brankovou příležitost.
13:25 Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
11:34 Hosté se probojovali na polovinu domácích, ovšem na bránu nevystřelili.
10:30 Zblokovaná střela domácích skončila za mantinelem.
09:54 Přechod hostů ztroskotal v rohu soupeřovo poloviny.
09:07 Domácí se dostali do další příležitosti, brankář hostů ale zůstal na pozoru a střelu zblokoval.
08:15 Hosté si po delší době užili míčku, ale domácí je k ničemu nepustili.
07:12 Domácí se opět krásným přechodem dostali na soupeřovu polovinu, tentokrát ale bez zjevnější brankové příležitosti.
06:09 Zápas nabízi hodně brankovým příležitostí, které většinou končí mimo bránu.
05:00 Domácí se po rychle obdrženém gólu zvedli a začínají přebírat otěže utkaní.
03:40 Domácí se po zisku balónku dostali do slibné brankové příležitosti, ze které nebyli schopni vstřelit gól.
03:00 Série soubojů vyústila ve střelu hostů, která skončila mimo branku.
02:04 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (1:1)
02:03 Domácí srovnávají stav po nepřesné nahrávce hostů.
01:31 Domácí se dlouhým balónkem za obranu dostali do první střelecké příležitosti, ze které však branku nevstřelili.
00:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #71 David Novák (0:1)
00:12 Hosté krásným přechodem se ujímají vedení po dvanácti sekundách.