• 36 35:31
    5:1
    (Rotrekl)

FBC ZŠ Uničov B - FBC Playmakers Prostějov B 5:1
branky: 11. Lukáš Jemelka, 20. Marek Rotrekl, 23. Daniel Vaverka, 30. Lukáš Jemelka, 36. Lukáš Jemelka - 34. Filip Otáhal; rozhodčí: Radek Vybíhal - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Putna ? - Filip Hrachovec -5; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1
35:31 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 5:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #13 Marek Rotrekl (5:1)
35:31 Máme tu hattrick, Rotrekl přihrál Jemelkovi a ten střelou od mantinelu dokonává hattrick
34:50 Rotrekl míjí prázdnou bránu
34:25 Vyloučen hráč #15 Damián Karas družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za hrubost
33:24 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 4:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #69 Filip Otáhal, asistoval #92 Lukáš Brumlík (4:1)
22:51 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 3:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #20 Martin Mirga (3:0)
22:51 Vaverkova přízemní střela prošla až do brány
21:15 Další střela Rotrekla, Hrachovec připraven
19:06 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #8 Lukáš Jemelka (2:0)
19:06 Rotrekl zvyšuje na 2:0
15:28 Jemelka měl před sebou už prázdnou bránu, jenže trefuje golmana
13:17 Vaverka dvakrát do bloku
12:01 Buly pro Uničov
11:59 Těsně před sirénou velká šance domácích, Jemelka zpoza brány nahrál Rotreklovi, ten však pouze do golmana
11:17 Vyloučen hráč #92 Lukáš Brumlík družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za hrubost
11:17 První vyloučení tohoto zápasu
10:14 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 1:0
10:14 Rotrekl přihrál Jemelkovi a ten svou střelu z první umístil pod horní tyč
07:06 Jemelkova střela zblokována
03:45 Rotrekl pálil z první po crossové nahrávce od Jemelky, Hrachovec připraven
03:29 Jemelka zpoza brány nahrál Mirgovi, ten trefuje pouze házenkářskou bránu
01:00 Menší závar před uničovskou bránou, Hnízdil trefil tyč, míček zůstal na čáře, kde ho Putna zalehl
00:01 Buly pro Prostějov
00:00 Dámy a pánové, vítejte u posledního zápasu dnešního dne mezi Uničovem a Playmakers Prostějov