3:8
    Jakub CHARVÁT
    (Novák)

Fbc Šternberk - PASKOV SAURIANS 3:8
branky: 37. Jakub Horák, 38. Jakub Jurkulák, 60. Jakub Charvát - 4. Martin Michna, 11. Martin Michna, 15. Martin Michna, 40. Martin Ulman, 44. Marek Gaščík, 47. Vojtěch Daněk, 48. Petr Šomodi, 51. Vojtěch Daněk; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Krejčí 16 - Vojtěch Kořínek 16, Šimon Daněk 1; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:4
60:00 Komentář domácích Večerka Jan (Trenér): Gratuluji Paskovu k vítězství a ke 3 bodům. Zasloužili si je více než my. Šancí na více než 3 góly doma (a to je sakra málo) bylo dost, ale bohužel naše nekvalita v zakončení (nebo málo štěští?) rozhodla. Děkuji divákům a rozhodčím, Paskovu přeji šťastný návrat domů. n
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Je to moc fajn pocit zase jednou vyhrát. Snad se nám to podaří zopakovat i příští týden doma s Krnovem. Děkuji soupeři, divákům (obzvlášť těm našim) a opravdu skvělým rozhodčím. Teď v tom počasí ještě dobře dojet domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:59 No co, je to jenom sport. Pivo nám nepřestane chutnat.
59:49 A zápas končí za stavu 19:49… Promiňte, to je pouze časomíra.
59:17 Střelcem je sice Chravát, ke gólu přišel jak slepý k houslím, tohle byl Jindrův gól.
59:16 GÓL Fbc Šternberk! 3:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Charvát, asistoval #64 Jindřich Novák (3:8)
58:57 Horák zpět ve hře.
58:32 Prší prší, jen se leje, výsledek je bez naděje.
57:32 Hosté v šesti. Dáme do prázdné?
56:55 Vyloučen hráč #11 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:49 Konec dnešního zápasu je za dveřmi, dalo by se říct, že už podupává v předsíni.
55:12 Těžko říct, na co chce Paskov time, když vede o 6 gólů.
55:11 Timeout PASKOV SAURIANS
55:11 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Šimon Daněk družstva PASKOV SAURIANS
54:58 Update: Kupka od doby co si zranil nohu, do zápasu nezasáhl a minimálně dnes už nezasáhne.
54:11 Chtělo by to, aby branka byla trochu větší.
53:31 Návrat zblokoval střelu soupeře.
51:49 Bohužel pro Šternberk Zázraky přírody moderuje bohužel dnes někdo jiný.
51:16 Naše hra je zbytečně překombinovaná, zatímco Paskov si hraje svou jednoduchou hru a stačí mu to.
50:20 To je zase blamáž. Ale tohle by nechytil ani David Coperfield skříženej s chobotnicí.
50:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:8
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #73 Petr Šomodi (2:8)
49:43 Figi dává moc prostotu svým emocím, už se mu chystá místo na trestné laviččce.
47:59 Daněk udělal čest svému jménu a jak daněk vyskočil z hřiště rovnou na stolek časomíry.
47:43 Vypadá to, že je po zápase...
47:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi bez asistence (2:7)
46:06 Ale jak říká JJ68: Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani když zrovna prohráváte.
46:05 Paskovu přestávka očividně prospěla, nasadil řetěz a šance Šternberka na výhru pomalu mizí v nedohlednu.
46:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #87 Martin Michna (2:6)
45:19 Richter levá, pravá pojď jsem, kam jdeš, ale bohužel bez třešničky na dortu.
44:15 Já snad vidím dvojitě - ať se podívám, kam se podívám, všude Kuba Jurkulák nebo Adam Krátký. A to přísahám, že jsem ještě nic nepila.
43:22 Jestli někdo nechal pavučiny v brance, tak Gaščík se postaral o jejich vyčištění
43:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #26 Vojtěch Daněk (2:5)
43:21 Né pětku né.
43:04 Procházka vybojoval míček, fanoušci ho chválí.
41:00 Nevím, ale mám pocit, že dnes nepadne víc gólů, než je prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami všeho druhu.
40:24 Při pohledu na soupeřův tým by by se dal vzpomenout kolega Shakespeare: "Mnoho povyku pro nic".
40:23 Šomodi se nad výrokem rozhdčího, o tom, kdo bude rozehrávat, rozčiluje jak malé dítě, kterému vzali oblíbenou hračku.
40:01 Třetí třetinu začínáme v 5 proti 4.
40:00 Paskov diskutuje s rozhodčím i mezi třetinami. Ptá se co teď odpískal Bonczkovi za faul? Zákaz předjíždění?
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:40 Paskov se rozčiluje, Šternberk má další přesilovku.
39:38 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
39:18 Ulman se prosdazuje i jako střelec.
39:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman bez asistence (2:4)
39:05 Kdyby byla soutež v množství promarněných šancí, Šternberk by jednoznačně zvítězil.
37:27 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #5 Roman Fiala (2:3)
37:27 No to jsou věci. Šternberk přidává další gól, Paskov se už veze.
36:54 A je to tady, přesilovka yvužita, horesovka, hned je to lepší.
36:53 GÓL Fbc Šternberk! 1:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jakub Horák, asistoval #81 Kryštof Berger (1:3)
36:23 To co domácí dokážou spálit, je k nevíře.
35:19 Podle soupeře rozhodčího snad vytáhli z basketu a chtělo by to střídat.
35:17 První domácí přesilovka.
35:16 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:52 To co právě schytal Novák už se nedá nazvat kosa, to je pořádně rozjetý kombajn.
34:01 Někteří hráči by netrefili ani vodu z lodi
33:29 Paskováci si s námi hrají jak kočka s myší.
32:58 Tenkrát, i přes nemocné koleno, vybojoval faul.
32:33 Jindra přečetl nahrávku soupeře jak důchodce akční leták z Lidlu
31:39 Šternberk má tolik šancí, ale ne a ne to proměnit. To je lepší než koukat na detektivku, tam stejně víte, kdo je vrah, ale tady, jestli gól padne nebo ne, to je nervák do poslední vteřiny.
30:00 Polovina utkání za námi.
29:37 Novák na Horáka, ten čaruje jak Harry Potter v Bradavicích. Ale tohle není famfrpál.
29:10 Hosté neproměnili zatím žádnou přesilovku a trochu jim spadl řetěz.
28:54 Jukrulák napadá, i přes naše oslabení donutil hrát Paskov ne jejich půlce.
28:16 Fiala na Jurkuláka, sami před bránou, myšlenka pěkná, provedení už trochu vázne.
27:01 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za blokování florbalky
26:00 Výhoda pro Paskov, ten odvolává branaře a zkouší to v šesti.
23:57 Hra vypadá jak křivka EKG, pořád nahoru, dolů.
22:58 Bergerovi nechybělo moc, aby dal gól. Zatím naše největší šance.
22:02 Golman Paskova má lehce pocuchaný nervy.
21:48 Kraťasovi se od teď bude říkat druhý Krpálek.
20:10 A běží, běží… kdo nám to běží?…Běží nám první minuta druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:59 V poslední vteřině se ještě Procházka snažil vystřelit, střela nebyla špatná ...
19:50 Gólů  v první třetině bylo k vidění asi tolik, jako mandarinek v létě v ČSSR.
19:02 Krátký, ten, než by někomu přihrál, tak by radši oběhl náměstí.
18:50 Domáci v plném počtu.
16:51 Podle rozhodčích udělal Jindra kosu jak od prvorepublikového zemědělce… Podle fasnoušků to na vyloučení nebylo.
16:50 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
14:57 Jako kdyby v Paskově neuměl dávat góly nikdo jinej...
14:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (0:3)
14:56 Adam Kupka má nohu v háji.
14:21 Šternberk se snaží, ale zatím to vypadá, že jen rozchytává branaře soupeře.
13:57 Krejčí protiútok zlikvidoval svým semaforem, kde svítila červená.
13:19 Kyšu právě nabral soupeř na záda, ten udělal salto jak Aleš Valenta na olympiádě.
10:45 Dvojice Michna a Ulman se opět prosazuje.
10:44 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:2
10:26 Berger špičkově na Charváta, který situaci promarnil.
09:59 Kraťas mohl být za hrdinu dne a dát gól, ale nestalo se tak. Alespoň prozatím, ještě není všem dnům konec.
09:27 Celkově je to dnes zatím dost pomalé, nemastné, neslané.
08:06 Hra Paskova je lehká, jednoduchá.
06:20 To co teď nedal Charvát ... to by se mělo sned trestat.
06:16 Hra obou týmů zatím vypadá jak rozcvička.
04:39 Jurkulák sám na bránu v šanci, která by se měla dávat. Co měla, to se MUSÍ dávat!
03:24 Krejčí musí poprvé lovit míček ze své sítě.
03:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
01:13 Na hřišti se zatím nic zajímavého nestalo.
01:12 Lojza se ho snaží překřičet, ale na tohle je krátký.
00:20 Paskov nejenže přijel v plné polní, ale dokonce s sebou vzal i vyhecovaného fanouška, snad mu brzy dojdou hlasivky.
00:00 Vítejte u dnešního utkání mezi Šternberkem a Paskovem. Tady v Berouně panuje tuhá zima, snad všichni hráčí dorazí.
00:00 Po minulém fiasku v Uničově už je bohužel jisté, že Šternberk se v divize neudrží a spadne. Zkrátka nejsme kapela, abysme pořád vyhrávali.
00:00 Dneska do utkání nenastoupí mladej Špacír. To je jako když máte mercedes, ale necháte ho v garáži.