5:9
    Jakub GODLA
    (Čundrle)

FBC ORCA KRNOV - FBC ZŠ Uničov 5:9
branky: 7. Filip Svoboda, 8. Tomáš Fridel, 23. Jaromír Filip, 45. Jaromír Filip, 55. Filip Fňukal - 16. Adam Čundrle, 20. Adam Caletka, 30. Adam Novák, 34. Daniel Zmrzlý, 40. Jakub Godla, 54. Daniel Zmrzlý, 56. Jakub Godla, 56. Martin Mirga, 60. Jakub Godla; rozhodčí: Michal Nehera - Martin Müller; vyloučení: 3:4 + Adam Novák OS; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Václav Hradil 36 - Adam Doušek 38; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí): Po včerejšku hlava nahoře, vedeme 2:0, lepší začátek si nešlo přát, takže vlastně proč by nám to neměl Uničov dát zadarmo že? nVyloučení, první gól Uničova a to je nastartovalo, pak šla psychika o 3/4 sezóny zpět, motivace do -20, ve třetí třetině pak do toho sáhla i únava po včerejšku, otevření obrany a využití šancí soupeře.nDěkuji soupeřům za zápas.n
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): Dnešní duel proti týmu s Krnova ,jsme začali vlažně a soupeř toho využil a brzy se dostal do dvoubrankového vedení.Třetinu jsme golově srovnali a tak odcházíme do šatny spokojeni.Další děj turnaje byl vyrovnaný a pro nás golově bohatý,Zbytečné vyloučení za hrubost ,a i přesto odvážime tři body.
60:00 Střely ve 3. části: 17:15
59:50 Ještě před koncem utkání vystřelil Hlušíček na branku Uničova.
59:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #10 Adam Čundrle (5:9)
59:08 Godla se objevil sám před Hradilem. Míček se mu ale zamotal pod nohama a nebylo z toho nic.
58:20 Několik slepených střel na Douška.
57:22 Uničov drží míček na své polovině a nikam se nežene. Orca ale musí zařadit vyšší rychlost, aby se stavem utkání ještě něco udělala.
56:58 Vidíme prázdnou branku domácího týmu.
55:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Martin Mirga, asistoval #9 Daniel Vaverka (5:8)
55:45 Vaverka hned po rozehrávce z rohu Orcy nahrál na Mirgu, který čekal na mantinelu. Mirgův projektil proletěl do branky.
55:36 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:7
55:00 Máme pět minut do konce. Hra je rychlá a plná osobních soubojů. Krnov chce intenzivně dorovnat, zato Uničov chce více odskočit.
54:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (5:6)
53:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #9 Daniel Vaverka (4:6)
53:58 Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov - osobní trest
53:58 Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování
52:17 Situace 2 na 2 před brankou Krnova. Nic se ale nemění.
50:29 Fňukal F. byl blízko ke skórování, ale nepodařilo se mu míček dostat nad ležícího Douška.
48:40 Čevela sklepl míček pod sebe na Čevelu, to samé udělal Čevela na Hlušíčka, který střílel z půlky. Míček narazil do blokujících uničovských hráčů.
47:11 Střela Caletky letěla obloučkem na brankou Hradila.
45:30 Hlušíček z beku projel celé hřiště. Dostal se ale do Uničovského rohu, odkud jeho střela mířila cca 5 centimetrů od levé tyče.
44:38 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #26 Patrik Baránek (4:5)
44:24 Míček na hokejkách Orcy. Fňukal D.našel na středu Filipa a přihrál. Hosté hned získali míček pod kontrolu.
43:14 Caletka zkusil vystřelit ze své poloviny. Trefil ale blokujícího Čevelu.
42:29 Fňukal F. přečetl přihrávku Uničova jako svou knížku a zabránil jí.
40:55 Uničovští hráči měli během prvních 55 sekund třetí třetiny zhruba 2 střely na branku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
39:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:5
39:06 Fridel jel sám na branku, odrazil florbalku hostujícího hráče a poté byl zfaulován. Aneb to se děje v poslední minutě druhé třetiny.
37:51 Krásná akce domácí pětky na hřišti skončila Novákovou střelou nad kasu.
37:17 Vaverka do bloku Čevely.
36:22 Marčon zachytil přihrávku Menzela. Chvilku míček hledal ve vzduchu a poté ho zahrál vysokou holí. Míček tedy pro Orcu.
34:28 Fňukal F. je na hřišti a zdravotnice Nykodymová A. je připravená se svým chladícím sprejem.
33:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (3:4)
33:42 Zmrzlý zpracoval odražený míček.a zakončil nad rameno Hradila.
32:51 Zdravotnice Ing. Alžběta Nykodymová zasahuje u Marčona. Ten ale odchází po svých.
31:30 Fridel táhl míček po celém hrišti. Následně získali míček hosté a byl z toho rychlý brejk.
29:52 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Adam Novák, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (3:3)
29:25 Zmrzlý zpoza branky našel před brankou volného Nováka, který zakončoval bez větších problémů.
29:09 Menzel našel krosovou přihrávkou Filipa. Po tomto ale domácí míček ztratili.
28:17 Orca se opatrně snaží něco vymyslet.
27:07 Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
27:07 Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
27:07 Další konflikt a další oboustranné vyloučení.
26:31 Hasičák jako včera opět ohrožen střelou Marčona.
25:40 Dlouhá přihrávka Caletky na Vaverku. Hradil dále drží svůj tým.
24:39 Fridel získal pro svůj tým rozehrávku v rohu Uničova.
23:59 Marčon nahrál zpoza branky na Krejčíře. Křejčířovi ale přihrávka nesedla.
22:51 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #52 František Šuly (3:2)
22:51 Filip s Šulym šli úplně sami na branku Uničova. Filip sklepl na Šulyho, Šuly vrátil a máme z toho branku.
21:00 Uničov jel nájezd za to, že domácí hráli v brankovišti. Marčon na Hradila zkusil florbalový driblink, ale to nevyšlo.
20:59 Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #7 Zdeněk Marčon.
20:40 Míček byl alespoń jednou na hokejce každého z uničovské pětky. K zakončení se dostal Marčon, který mířil nad.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Uničov.
20:00 Střely v 1. části: 16:14
19:54 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (2:2)
19:54 Šest sekund do konce první třetiny skóruje Caletka střelou nad rameno Hradila.
19:06 Neuznaný gól Uničova po vysoké holi.
18:53 Krejčíř pouze do bloku Baránka.
18:14 Czyž na míčku, jeho střídačka volá, že nemá komu.
16:23 Hlušíček prozkoušel z půlky Douška. Ten je ale v pozoru.
15:02 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #9 Daniel Vaverka (2:1)
15:02 To se ale nedá říct nyní, kdy Čundrle a Vaverka přidávají v přesilovce první branku svého týmu.
14:54 Orca zatím nepouští soupeře k ničemu.
13:56 Hra je tvrdá, ani jeden tým nechce soupeři nic darovat.
13:08 Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování
13:08 Šuly zdělil nějaké poznatky rozhodčímu a za to si Uničov zahraje přesilovku.
12:51 Orca na míčku kombinuje a chystá si nějakou akci.
12:12 Šuly obral na půlce Vaverku a přihrál na Filipa. Střela druhého zmiňovaného mířila do bloku.
11:02 Vyloučen hráč #20 Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
11:02 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
11:02 Z důvodu konfliktu Svobody a Mirgy se bude hrát 4 na 4.
09:34 Marčon z rozehrávky v rohu Orcy vytáhl míček až na svou půlku, kde o něj z důvodu faulu přišel.
08:42 Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání
08:42 Orca si zahraje první první přesilovku za to, že hosté hráli v šesti.
07:39 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #26 Patrik Baránek (2:0)
06:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #26 Patrik Baránek (1:0)
06:27 Orcy rozehrávala na půlce. Tři střely, které mířily na uničovskou branku do ní ale nezapluly.
05:54 Rozehrávka Orcy v jednom z uničovských rohů. Rozehrávajícího Chylíka hned o míček obrali.
04:59 Rabinský krásným pressem prohnal jednoho ze svých soupeřů po celém hřišti.
03:48 Caletka projel celé hřiště s míčkem na čepeli, ovšem jeho následná střela mířila centimetry od krnovského zařízení.
02:11 Filip zkoušel důrazným způsobem docpat skákající míček ve velkém brankovišti za záda Douška.
00:44 Míček si už osahali oba týmy a Šuly prozkoušel pozornost Douška.
00:01 Úvodní buly první třetiny pro domácí tým.
00:00 Krásne odpoledne z haly na Janáčkově náměstí. Po včerejším dohrávce jdou muži Orcy znovu do akce. V 17:00 přivítají hosty z Uničova. Oba týmy se již pomalu schází na hrací ploše. Přeji příjemnou zábavu.