• 60 59:33
    2
    Matěj PECHA

FBC Intevo Třinec - FBS Olomouc 6:5
branky: 12. Filip Turoň, 19. Jan Fiedor, 25. Šimon Czernek, 37. Jan Kyselý, 42. Michał Martynek, 46. Šimon Czernek - 23. Tomáš Jelínek, 26. Igor Macháček, 40. Igor Macháček, 43. Jan Kopecký, 48. Vojtěch Krhovják; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 19 - Dominik Hrabě 26; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): 10 VÝHER V ŘADĚ, to už je hodně slušné... I přes kvalitní výkon Olomouce si troufnu říct, že jsme vyhráli zaslouženě a především díky skvělému gólmanovi soupeře nebyl gólový rozdíl větší. A dovolím si citovat slova jednoho našeho hráče (JM): "Ti fanoušci, to je fakt masakr." Děkujeme!
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme bohužel odehráli utkání s obrovským množstvím chyb, které soupeř dokázal potrestat a zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 Třinec to zvládl a odnáši si důležitou výhru.
59:34 Ještě na závěr zápasu špatné střidání hostů a domácí přesilovka.
59:33 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
59:23 Domácí mají přesilovku, ale hosté to zkouší v šesti, tedy v pěti bez brankáře.
58:07 Turoň netrefil prázdnou bránu ...
57:27 Třinec si vyzkouší první přesilovku v zápase.
57:26 Timeout FBC Intevo Třinec
57:26 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:30 Třinec dnes v oslabení 100%
53:54 Olomouc přišel o míček a nedaří se mu ho vybojovat zpět, výborná práce Třince.
53:30 První minuta přesilové hry úspěšně odbráněna.
52:29 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
52:29 Druhá přesilovka pro Olomouc-
51:56 Olmík tlačí Třinec na útočné polovině!!
51:51 Hezký zákrok Piška po střele Borika.
50:55 Olomoc předvádí kombinační hru se snahou o vyrovnání.
50:11 Dnešní utkání sleduje fantastických 215 diváků, děkujeme!!!!
49:35 Přečíslení Olomouce vyřešil Macháček střelou.
47:31 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #11 Tomáš Skoupil (6:5)
47:31 Olomouc se nenechala rozhodit a snižuje opět na jednobrankový rozdíl.
45:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #11 Jiří Martynek (6:4)
45:44 Do protiútoku se vydala třinecká trojice, kterou vedl Jirka Martynek a dále můžete vidět jak to dopadlo.
44:25 Rozjetý Macháček mohl kompletovat hattrick, rozhodl se však pouze pro přihrávku, která byla zastavena.
42:59 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #10 David Kotek (5:4)
42:59 Se střelou si Piško dokázal poradit, na následnou dorážku byl už krátky.
41:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #22 Dominik Kupczak (5:3)
41:27 Osamocený Martynek nyvyšeje vedení domácích.
40:20 Janáč vypálil prudkou střelu, gólman připraven.
40:01 Buly třetí třetiny tentokrát pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:47 Macháček se podruhé prosazuje a ke konci druhé třetiny snižuje na rozdil jedné branky.
39:46 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (4:3)
39:46 Nedáš dostaneš ...
39:36 Czernek už mířil do prázdné brány, ale Hrabě se blýskl fantastickým zákrokem!!!
38:38 Míček se přeléva ze strany na stranu.
36:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #23 Michał Martynek (4:2)
36:39 Michal Martynek vytvořil krásnou střeleckou pozici Kyselému - krosovou nahrávkou přes půlku hřiště.
35:46 Hokejka Olomouce mínus.
35:10 .... pro změnu Macháček, na Piška však nevyzrál.
35:02 Krhovják měl na hokejce vyrovnání ...
33:56 Kyselý nabil Sikimu, Hrábě chytá!!
32:06 Turoň se snažil vymíchat gólmana, ale v nejdůležitější chvíli nedokázal míček zvednout.
31:34 Přečíslení na obou stranách bez úspěchu.
29:50 Hostům se přesilovku nepodařilo využít a domácí jsou opět v pěti.
29:02 Obraná práce Szkandery na jedničku, míček končí za mantinelem.
28:32 Olomouc zatím pouze kombinuje, ke střele se nedostal.
27:47 Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
27:47 A máme tady první vyloučení v zápase, konkrétně na straně domácích.
26:58 Jakoby se Olomouc probral z cesty, na hřišti je ohodně více vidět než v první třetině.
25:37 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (3:2)
25:37 Borikova nahrávka před bránu si našla Macháčka, který neměl problem zamést miček za záda Piška.
24:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (3:1)
24:36 Turoň z protiútoku našel dobře postaveného Czerneka, ten už neměl problém zakončit!!
22:50 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #10 David Kotek (2:1)
22:50 Dobré oči Kotka našly na středu osamoceného Jelínka!
20:35 Se standartní situaci hostů si Piško lehce poradil.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 17:10
19:42 Tomiczek se dostal do úniku, jeho přihrávká však neprošla
18:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #32 Ondřej Drong (2:0)
18:19 Fiedor předvedl dvě parádní po sobě jdoucí otočky zakončené ještě parádnější střelou!!!!
16:43 Po kombinaci Kupczak - Szkandera - Martynek zvoní tyč!!!
16:23 Třinec zapomněl volného hráče na středu, z čehož vyplynula nebezpečná šance pro Olomouc.
16:02 Kyselý zkusil střelu od levého mantinelu.
15:04 V rychlostním souboji Macháček, Janáč úspěšnější domácí borec.
14:15 Další z důležitých zákroku Honzy Piška.
13:36 Standartní situace Olomouce zakončena střelou mimo tři tyče.
12:50 Hra se místy přelévá ze strany na stranu.
11:58 Dobrý zákrok Piška!!
11:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #11 Jiří Martynek (1:0)
11:39 Turoň prostřeluje Hráběho a otevírá skóre utkání.
09:13 Po delší době hned dvě střely Olomouce, s oběmi si dokázal gólman poradit.
08:35 Dobrá kombinace domácích v útočném pásmu.
06:57 J. Martynek pálil z poloviny, gólman si dokázal poradit se střelou i následnou dorážkou Turoně.
05:42 Tomáš Sikora prověřil gólmana prudkou střelou do masky.
05:01 Olomouc se marně snaží usadit na útočné polovině.
03:51 Olomouc se probojoval do první větší šance, Piško úspěšně chytá. Z následne protiakce Turoň přestřeluje.
03:01 Od úvody aktivní Třinec páli jednu střelu za druhou, hostující gólman zatím úspěšně chytá.
01:59 Mieszek v dobré pozici přestřelujeeeeeee
01:15 Po přihrávce od T.Sikory zkusil Kupczak střelu, gólman chytá.
00:02 Po vyhraném buly se domácí díky Czernekovi probojovali k první šanci!
00:00 Vítámé Vás u online přenosu 20 kola divize mezi domácím celkem z Třince a hosty z Olomouce. Můžete očkávát napinavý souboj o 2. místo tabulky.