58
  • 58 57:35
    Horní Suchá

FBC Intevo Třinec - FbK Horní Suchá 6:5
branky: 14. Ondřej Bajtek, 16. Jan Mieszek, 26. Jan Mieszek, 30. Jan Mieszek, 31. Ondřej Drong, 36. Lukáš Tomiczek - 16. Filip Krajíček, 19. Václav Večeřa, 26. Jiří Třinecký, 51. Patrik Kaláb, 53. Filip Krajíček; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 10:7; využití: 2:2; diváků: 165; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 27 - Filip Plíhal 28; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Vyhráli jsme proto, že jsme byli většinu zápasu aktivnější. Svou nedisciplinovaností v zápasech ale zbytečně připouštíme drama. Divácká kulisa dnes byla opět famózní. Děkujeme
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Věděli jsme, že to bude těžké. ale taky jsme se na to těšili. Bohužel jsme bez bodu trochu více klidu ke konci na hokejce a mohli jsem už nějaký brát. Nu což musíme se dívat na příští víkend a připravit se. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
59:11 Třinci se nedáří dostat míček pod kontrolu, ale zatím úspěšně bráni
57:38 Dvě a půl minuty před koncem zápasu do hosté zkouší v šesti!!!
57:35 Timeout FbK Horní Suchá
57:27 Drong byl připaven na střelu, v konečné fázi mu však míček přeskočil čepel.
56:36 Večeřa vypálil, Pišo chytá!
55:23 Czernek zastavil dobře rozjetého Třineckého.
54:05 Třinec si nejprvé vytvořil dvě střely, které šly pouze do bloku, na druhé straně Suchá netrefila bránu.
53:01 Vyloučen hráč #44 Tomasz Cielecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
52:36 Krajíček parádní střelou využívá přesilovku!
52:35 GÓL FbK Horní Suchá! 6:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #22 Jiří Třinecký (6:5)
52:19 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra na zemi
52:14 Drong nadherně nabil J.Martynkovi, ten míček nedokázal trefit.
51:02 K tomuhle asi nemáme co dodat, další oslabení pro domácí ...
51:01 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
51:01 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
50:39 Horní Suchá využívá přesilovku 4na3, a snižuje na rozdíl dvou branek.
50:38 GÓL FbK Horní Suchá! 6:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Patrik Kaláb, asistoval #9 Daniel Matloch (6:4)
50:28 Neuvěřitelný Janovský vybojoval míček a prokličkovalt celé hřiště.
49:05 Výborná práce obrané trojky třince!!!
48:39 Třinec si zahraje oslabení 4na3
48:38 Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
48:38 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
48:38 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
48:37 Vyhrocené utkání nabírá na síle, na hřiště jsme svědky velké diskuze mezi trenéry, hráčí a hlavně rozhodčímá.
47:12 Czernek zkusil překvalit Plíchala střelou z poloviny.
44:58 Dobrý pokus Jirky Martynka gólman chytá.
43:56 Únik Třineckého vychytává Pišo na okraji velkého brankoviště.
43:01 Fiedor se skvěle prokličkoval přes hostujicího hráče, miček ovšem nedokázal udržet.
41:58 Tychtl se dostal do úniku, ale jeho zakončení bylo ztečovano mimo.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 20:7
39:42 Czernek v úniku trefil nejprve gólmana a v následne dorážce tyčku
38:33 Ačkoli přesilovkova kombinace hostů nevypadala vůbec zle skóre se pro tentokrát neměnilo.
36:32 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
36:31 Co by to bylo za zápas, kdyby nenastalo další oslabení pro domácí ... ačkoli jsou domácí proti.
35:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #35 Jan Mieszek (6:3)
35:44 Mieszek přihrávkou z poza brany našel Tomiczka, které nedal golmanovi šanci.
35:32 Po výhozu Plíhala se do šance dostal Tychtl, domácí mu ovšem nic nedovolili.
34:40 Standartní situaci z předbrankového prostoru vyřešil Turoň střelou.
34:25 Skvělý Piško rameném chytá!!
33:44 Vyloučen hráč #22 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
33:01 Turoň parádní přihrávkou našel Bajtka, který dobrou střelou prověřil Plíhala.
30:46 Třinec se dostává do dvoubrankového vedení!!
30:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (5:3)
29:53 Mieszek parádním nájezdem nedal Plíhalovi šanci.
29:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek z trestného střílení (4:3)
29:52 Vyloučen hráč #16 Filip Plíhal družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
29:51 Dvě minuty za nesporotovní chování pro Suchou a k tomu nájezd, který provede Jan Mieszek.
29:45 Míček se v rychlem sledu přelévá ze strany na stranu, můžeme vidět výborný backchecking na obou stranách.
28:50 Dobrá střela Turoně, gólman připraven.
25:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #56 Adam Szkandera (3:3)
25:51 Třinec však brzy odpovídá a Mieszek srováná.
25:32 Tentokrát úspěšný zákrok pro Piška.
25:03 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Jiří Třinecký, asistoval #17 Václav Večeřa (2:3)
25:03 Přestože je od úvodu třetiny aktivnější Třinec, do vedení se dostávají hráčí horní suché poté, co Jiří Třinecký překonal Piška.
24:05 Czernek výpálil - Plíhal se blýskl zákrokem.
22:49 Úník Kováče s následným bekendovým zakončením gólman chytá.
21:42 Šance pro Třinec.Fiedor nahrál na Gornyho, ten vypálil petardu kterou gólman maskou vyrázil!!!
21:18 Kupczak se dostal do úniku a vybojoval pro domácí standartku z rohu.
20:40 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
20:40 Další vyloučení pro domácí ...
20:01 Buly pro Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:24 Janáčův nához před bránu končí za mantinelem.
18:48 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #22 Jiří Třinecký (2:2)
18:48 Večeřa vymetl růžek a srovnáná stav zápasu.
18:30 Sikorova střela orazitkovala tyč!!
17:58 Třinecký zastavil přihrávky Szkandery, ale k zakončení se nedostal.
17:02 Rozjetý Czernek byl zastaven u matninelu.
15:50 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (2:1)
15:50 Krajíček se prosazuje a snižuje skóre na rozdíl gólu.
15:30 Rozhodčí jsou dnes nekompromisní a vylučují jednoho hráče za druhým.
15:28 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
15:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (2:0)
15:16 Mieszek byl dobře postavený na brankovišti a střílí gól.
14:21 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
14:21 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
14:19 Výborný Píško zabraňuje gólu.
13:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #11 Jiří Martynek (1:0)
13:28 Bajtek otevírá skóre zápasu! Martynek bekendovou přihrávkou našel dobře postaveného Bajtka, který neměl problém zavěsit.
12:51 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
12:51 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
12:50 Po vzájemném vyloučení za sekání, hra 4na4
12:11 Výborná střela Kyselého a ještě lepší zákrok Plíhala!!!!
11:32 Dobrý pokus Szkandery končí tečí pryč.
10:51 Czernek hledal dobře postaveného Turoně, tomu se však nepodařilo přihrávku zachytit.
10:10 Krainova střela našla pouze dobře postavený blok.
09:44 Přesilovka hostů zůstava nevyužitá.
08:25 Výborná obranná práce Třince!!
07:44 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
07:40 Fiedor se dopustil sekání a hosté si zahrají první přesilovku v tomto zápase.
06:00 Šurik to zkusil z otočky, ale netrefil gólmana ani bránu.
05:06 V úvodu zápasu jsou aktivnějším týmem domácí.
03:59 Rychlé postavený míček a následna šance Czerneka končí zákrokem brankáře.
03:23 Fiedor vypálil dobrou střelu, bohužel trefil pouze boční síť brány.
03:01 Domácí kombinují na útočné polovině Suché.
02:22 Střelu Kupczaka Plíhal chytá.
00:29 Piško si hned na úvod připisuje první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro Suchou.
00:00 Vítáme vás u online přenosu 7. kóla divize mezi domácím FBC Intevem Třinec a hostující FbK Horní Suchou.