• 60 59:40
    6:4
    (Krchňáček)

FBK Spartak Hluk - FBC ZŠ Uničov 6:4
branky: 5. Michal Kundrata, 18. Michal Kundrata, 24. Pavel Rochovanský, 32. Martin Krchňáček, 33. Ondřej Hubáček, 60. Michal Kundrata - 8. Šimon Glatter, 39. Jan Zedník, 49. Filip Havlíček, 52. Adam Čundrle; rozhodčí: Jana Kubalíková - Jan Saňka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 23 - Adam Doušek 33; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér): Po celé utkání jsme měli více ze hry a jen naše nemohoucnost či smůla v koncovce v kombinaci s výborným výkonem bránkáře hostů držel Uničov na dostřel. Důležité jsou tři body a snad už vyjedeme v početnější sestavě i za týden. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Zmrzlý Marek (Trenér): Naše trápení pokračuje, nejsme v pohodě ani v optimální sestavě, což bylo v utkání znát. Každopádně se dnes jednalo o férové utkání, kde po většinu utkání domácí tahali za delší provaz, ale nechybělo mnoho a mohlo se prodlužovat. I když jsme prohrávali, tak jsme to nevzdali a bojovali až do konce. Za to mohu kluky pochválit. Bohužel to na body nakonec nestačilo.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (6:4)
59:20 Hosté hrají bez brankáře.
58:55 Domácí šanci nedali.
57:17 Timeout FBC ZŠ Uničov
56:32 Šance na obou stranách.
55:08 Hra je vyrovnaná na obou stranách.
54:01 Hosté jsou aktivní a tlačí domácí.
52:11 Hosté cítí šanci na obrat v utkání.
51:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (5:4)
51:18 Hra se na obou stranách srovnala.
49:47 Skvělé zákroky hostujícího brankaře drží šance na dobrý výsledek.
48:34 Havlíček vymetl šibenici.
48:05 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #16 Filip Havlíček, asistoval #2 Lukáš Vláčil (5:3)
46:50 Domácí přesilovku takticky nezvládli.
44:35 Vyloučen hráč #48 Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
43:42 Skvělý golman hostí.
42:19 Domácí májí spoustru šancí, ale ne a ne dát gól.
40:30 Zatím se hraje v klidném tempu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
38:58 Domácí nedali a hosté rychle snížili. Nedáš, dostaneš.
38:49 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #9 Daniel Vaverka (5:2)
37:13 Hosté trefili tyčku.
36:20 Šance hostí, ale Tichopárek byl zase skvělý.
35:00 Hraje se jen na straně hostí. Domácí mají šance za šancí..
34:08 Další zmařená šance domácích.
33:32 Domácí jasně dominují.
32:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Ondřej Hubáček, asistoval #96 Jiří Šubík (5:1)
32:01 Domácí trestají obranu hostí.
31:38 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (4:1)
29:59 Skvělý semafor Tichopárka.
29:19 Vyloučen hráč #84 David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
27:53 Šance hostí, ale výborný golman Tichopárek vše vyřešil.
26:26 Hosté jen brání a domácí mají trénink....
24:41 Domácí nepouštějí soupeře k míčku.
23:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #95 Michal Kundrata (3:1)
22:27 Domácí jsou stále na míčku a postupně tlačí na branku.
21:50 Hosté jen brání a čekají na brejk.
21:07 Domácí jsou aktivní.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
18:13 Konečně gól domácích.
17:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:1)
14:39 Domácí určují tempo hry, ale nedaří se jim vstřelit gól.
13:32 Domácí jsou velmi aktivní a mají šance.
10:01 Šance na obou stranách.
07:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (1:1)
07:21 Hosté zahodili tutovku v přesilovce.
06:58 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
04:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
03:30 Domácí jsou aktivnější.
01:28 Utkání je velmi opatrné z obou stran.