60
  • 60 59:23
    Zlín

FBS Olomouc - Zlín Lions 3:5
branky: 3. Igor Macháček, 45. Tomáš Jelínek, 48. Jan Kopecký - 36. Pavel Malošík, 39. David Vodica, 52. Jakub Haša, 53. David Vodica, 59. David Vodica; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 25 - Jan Šauer 24; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Vedoucí): Dneska jsme bohužel neodehráli dobré utkání. Úvod se nám vydařil, druhá třetina ne, ve třetí třetině vabank. Na tři góly se každopádně vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Po herní stránce vyrovnané utkání snašející parametry vyšší ligy. Dařilo se nám dobře bránit rozehrávku soupeře a v útočné činnosti se nám dařilo vstřelit o dva góly více než soupeří. Budeme se těšit na další zápas a přejeme štěstí v sezóně.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:58 Hosté se již radují z výhry, ikdyž utkání ještě neskončilo.
59:30 Střela Kopeckého končí v břevnu.
59:23 Timeout Zlín Lions
59:16 Skoupil zahazuje poslední šance, tím že jde do dvou hráčů.
58:29 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (3:5)
58:07 Zatím vidíme jenom spoustu přihrávek Olomouce, které končí všude jinde než na forhandu.
57:15 Olomouc si vyzkouší hru v šesti.
57:14 Timeout FBS Olomouc
57:05 Hra se dostává na neskutečného tempa.
56:30 Skoupil ztrácí míček také při vběhnutí do dvou hráčů.
55:57 Olomouc se snaží hru uklidnit a nějak normálně rozehrát.
54:46 Minářovi se nepodařila klička a situace končí rychlém proti útokem.
54:01 Haša se trefuje kousek nad horní tyčku branky domácích.
52:00 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:4)
52:00 3 na 1 Zlín využívá a získává vedení.
51:21 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (3:3)
51:21 Jak vidíme, tak Zlín dokázal přesilovky využít a srovnává.
51:06 Uvidíme zdali dokáže přesilovky využít i Zlín.
51:02 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
50:37 Krhovjak propádává a nástává rychlý útok Zlína. Ten však končí v tyči.
49:41 Rozhodčí si i v nejtěžších chvílích tohoto utkání udržují klidnou hlavu.
48:32 Hra se po gólu dostává do opravdu vysokého tempa. Uvidíme zda Zlín ještě dokáže vítězství vybojovat, a nebo si 3 body nechá Olomouc.
47:56 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #15 Igor Macháček (3:2)
47:56 Kopecký na poslední chvíli využívá přesilovku a zakončuje střelou umístěnou přesně nad nohu.
47:03 Olomouc se sice drží na útočné polovině, ale Zlín nenechává Olomouc vytvořit žádnou velkou šanci,
46:03 Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi
46:03 Trenér hostů si očividně myslí, že zná pravidla florbalu lépe než pánové rozhodčí.
44:47 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (2:2)
44:47 Jelínek využil rychlého úniku a bezkompromisně zakončil. Olomouc tímto gólem vyrovnává skóre.
44:32 V předbrankovém prostoru Olomouce je jeden souboj za druhým. Olomouc je ale dostatečně důsledná a nenechá projít nikoho s míčkem.
44:01 Minář jako poslední hráč ztratil míček. Zastoupil ho rychlý Kratochvíl a celou šanci Zlína ukončil.
43:30 Olomouc drží Zlín v pressu.
42:30 Kratochvíl zkusil přihrávku před bránu hostů, ale poslal ji naslepo přímo na čepel hostů a ti jdou do rychlého protiútoku.
42:00 Duch fair play se již pomalu vytratil. Zlín hraje velice tvrdě.
40:44 Zlín se dostává do první větší šance, ale končí přihrávkou vzduchem místo po zemi.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny dnešního utkání vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:52 Olomouc se snaží ještě vyrovnat do konce třetiny.
38:52 GÓL Zlín Lions! 1:2
38:52 Vodica trefuje letící míček a zakončuje za záda domácího gólmana.
38:35 Olomouc se snaží dostat se do tempa, ale Zlín si svou převahu nenechává vzít.
37:25 Hrabě byl dosekán do prstů.
36:20 Další střela Zlína - tentokrát do tyče!
36:10 Střela Zlína končí za mantinely.
35:28 Tichému se rozhodnutí rozhodčího zrovna nezamlouvá.
35:27 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
35:03 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #21 Michael Kořének (1:1)
35:00 Zlín má jednu šanci za druhou. Hrabě se snaží všechno uhasit, ale takhle to určitě nepůjde do nekonečna. Nyní je Zlín lepším týmem na hřišti.
33:58 Hrabě opět neskutečný.
33:15 Hrabě předvádí dneska opravdu neskutečný výkon.
31:40 Kratochvíl shazuje míček dlouhou přihrávkou po mantinelu na Krhovjaka. Z akce Olomouce se ale rychle stává protiútok Zlína.
31:24 Souhra domácích končí další přihrávkou na nikoho.
30:25 Střela domácích ze standartní situace na středu končí střelou, která míří až na strop vysoké Čajkarény.
29:58 Hrabě opět ukončuje další útok hostů.
29:38 I při takto vyrovnaném výkonu zůstává zapás v duchu fair play.
29:05 Tichý zkouší rozbíhanou rozehrávku.
28:00 Pecha získává ustaným soubojem míček na Jelínkovu čepel, ten střílí, ale bránu míjí.
27:35 Zlín se dostává k šanci, ale Hrabě zůstává stále nepřekonaný.
26:54 Kopelec crossovou přihrávkou nikoho nenašel.
25:51 Tichý výborně zblokoval střelu na svoji čepel, avšak po jeho nepovedené přihrávce nastává šance hostů, která končí v mantinelu za bránou.
25:10 Mikulík stále neměl komu a tak se rozhodl pro tzv. "Uničov", neboli pro dlouhý nához.
24:32 Kopelec s Mikulíkem se snaží vymyslet, jak dostat míček ze své poloviny.
24:11 Hra se přerušuje z důvodu zranění hráče hostů. Naštěstí z hřiště odchází po svých.
23:33 Horník se snaží vytvořit rozehrávku a roztahuje hru s míčkem na vlastní polovině.
23:02 Akce Macháčka rychle zastavena faulem.
22:20 Střela Tichého končí v bloku.
20:58 Hra pokračuje v duchu minulé třetiny. Hra je velice vyrovnaná a přelevá se ze strany na stranu.
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:45 Zlín se ještě dostal do šance, ale Hrabě výborně zasáhl.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny. Uvidíme jestli se na hřišti ještě něco stane nebo už bude hra klidná.
18:17 Hra je velice vyrovnaná.
16:29 Zlínské 2 na 1 končí nepovedenou střelou.
15:24 Na hřišti se neděje nic moc zajímavého.
13:40 Hrabě dnes předvádí skvělý výkon!
13:09 Zlín si tvoří postupný útok.
11:44 Střela Skupnika nebyla pro Šauera žádný problém.
09:53 Hra se žene ze strany na stranu. Šance jsou rychle po sobě na obou stranách.
09:11 Zatím je přesilovka Zlína pozitivní spíše pro Olomouc.
08:19 Kopelec v rychlém úniku prestřelil bránu.
07:59 Vyloučen hráč #5 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
07:55 Dvě výborné akce končí ještě lepším zákrokem domácího gólmana.
07:45 Zlín se od rozehrávky drží na útočné polovině.
07:15 Zlín má rozehrávku v útočném rohu.
06:43 Olomouc drží Zlín pod tlakem.
05:53 Minářova střela pouze do bloku.
04:48 FBS kombinuje na útočné polovině.
02:44 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček bez asistence (1:0)
02:44 Macháček z dorážky posílá míček za Šauera.
02:07 Tichý se snaží vytvrořit klidnou rozehrávku, ale moc se mu to nedaří.