• 59 58:41
    2
    Jakub CHARVÁT

Zlín Lions - Fbc Šternberk 9:6
branky: 3. Pavel Malošík, 7. Michal Samohýl, 11. Michael Kořének, 16. Ondřej Kahoun, 34. Pavel Malošík, 41. Vladimír Blažek, 42. Jakub Haša, 54. Jakub Haša, 58. Jakub Žáček - 10. Jakub Horák, 15. Jiří Šesták, 17. Jan Procházka, 23. Jan Procházka, 33. Jakub Horák, 48. Jakub Jurkulák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 6, Radek Vičánek 26 - Radovan Wellart 14; po třetinách: 4:3, 1:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře. Hráli jsme to, co jsme trénovali. Soupeř dobře zareagoval změnou herního pojetí a dařilo se mu držet vyrovnanou hru. V druhé třetině jsme se adaptovali zase my a v třetí třetině to i zužitkovali. Gratulace soupeři ke hře a mnoho zdaru do palších zápasů.
60:00 Komentář hostů Večerka Jan (Trenér): Myslím, že jsme viděli rychlé a bojovné utkání. Nám utekl klasicky začátek první třetiny, domácí byli lepší. Potom se nám podařilo hru srovnat a padaly i góly. Po dvou třetinách se začínalo nod nuly. Bohužel na třetí třetinu co nejrychleji zapomenout, nevyšla nám. Gratuluji Zlínu k vítězství, děkuji rozhodčím i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
58:41 Vyloučen hráč #16 Jakub Charvát družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
57:57 GÓL Zlín Lions! 9:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #74 Michal Baroň (9:6)
57:53 Timeout Fbc Šternberk
57:53 Vyloučen hráč #88 Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
56:38 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #71 Jakub Haša.
55:26 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
53:12 GÓL Zlín Lions! 8:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (8:6)
49:45 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře
47:26 GÓL Fbc Šternberk! 7:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #42 Martin Návrat (7:6)
47:14 Hra se začíná přiostřovat.
43:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:58 GÓL Zlín Lions! 7:5
40:25 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #77 Filip Horník (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:04 Zlín pod tlakem.
33:07 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #71 Jakub Haša (5:5)
32:51 GÓL Fbc Šternberk! 4:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #11 Jan Procházka (4:5)
31:51 Krásný zákrok Vičánka.
31:36 Zlínští v držení míčku.
26:59 Zlín v zámku.
25:06 Rozehrávka Zlína končí mimo bránu.
22:45 GÓL Fbc Šternberk! 4:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka bez asistence (4:4)
22:45 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Radek Vičánek družstva Zlín Lions
22:45 Procházka vyrovnává.
21:45 Vyloučen hráč #90 Jan Freml družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:56 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
16:25 GÓL Fbc Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #99 Jakub Jurkulák (4:3)
16:25 Střela mladšího Procházky končí v síti.
15:25 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Ondřej Kahoun, asistoval #74 Michal Baroň (4:2)
15:25 Kahoun trefuje míček ze vzduchu, který končí v bráně hostujícího týmu.
14:04 GÓL Fbc Šternberk! 3:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #8 Jiří Šesták, asistoval #16 Jakub Charvát (3:2)
14:01 Šternberk nevyužívá svoji přesilovou hru 5 na 4.
12:01 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:41 Střela Šternberka končí mimo.
10:58 Nepovedená akce hostujících.
10:15 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #35 Adam Javořík (3:1)
10:15 Zlín navyšuje vedení.
09:50 GÓL Fbc Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák bez asistence (2:1)
09:50 Horákova krásná individuální akce končí v síti zlínského golmana.
06:00 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #13 Ondřej Kahoun (2:0)
06:00 Krásná akce Zlína končí gólem.
05:06 Šternberk na útočné polovině.
03:23 Střela Kořénka končí mimo bránu.
02:44 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #31 Vladimír Blažek (1:0)
01:56 Zlín na míčku.