60
  • 60 59:53
    Tomáš TUHÝ

FBK Spartak Hluk - FBC ORCA KRNOV 13:9
branky: 8. Marek Šimíček, 17. Jiří Petlan, 19. Ondřej Bartoš, 20. Marek Šimíček, 24. Michal Kundrata, 26. Tomáš Tuhý, 30. Ondřej Bartoš, 31. Tomáš Tuhý, 33. Michal Kundrata, 33. Ondřej Bartoš, 35. Michal Kundrata, 38. Adam Hájek, 44. Tomáš Tuhý - 14. Ondřej Miškov, 35. Ondřej Janáč, 38. Jaromír Filip, 40. Filip Fňukal, 47. Patrik Baránek, 47. Tomáš Fridel, 48. Ondřej Miškov, 56. Filip Fňukal, 56. Ondřej Miškov; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Bednařík 24, Marek Lukáš 1 - Matěj Kortiš 21; po třetinách: 4:1, 8:3, 1:5
60:00 Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér): Úvodní utkání sezóny. Očekával bych natěšení, přetlak hráčů a nasazení. Na místo toho velké trable poskládat dvě pětky. Nakonec poskládaná sestava doslova vyválčila tři body a velkou radost mi udělali především mladí junioři a brankář, který chytal bez tréninku po osmi letech. Děkujeme soupeři za férové utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně sil do sezóny.
60:00 Komentář hostů Fňukal Filip (Trenér): Co k tomu říct, soupeř nás vyškolil z produktivity, my dvě třetiny bez bojovnosti a návratu bez obrany. Je třeba se nad některými věcmi zamyslet, zlepšit je a věřit, že se začne vyhrávat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:53 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #80 Tomáš Tuhý.
58:02 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Marek Lukáš družstva FBK Spartak Hluk
58:02 Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
55:53 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (13:9)
55:39 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #26 Patrik Baránek (13:8)
52:51 Timeout FBK Spartak Hluk
50:10 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
47:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #14 Filip Fňukal (13:7)
46:37 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #14 Filip Fňukal (13:6)
46:18 GÓL FBC ORCA KRNOV! 13:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #52 František Šuly (13:5)
43:45 GÓL FBK Spartak Hluk! 13:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #80 Tomáš Tuhý, asistoval #95 Michal Kundrata (13:4)
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:26 GÓL FBC ORCA KRNOV! 12:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (12:4)
37:47 GÓL FBC ORCA KRNOV! 12:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #5 Tomáš Fridel (12:3)
37:01 GÓL FBK Spartak Hluk! 12:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #71 Adam Hájek, asistoval #14 Jiří Petlan (12:2)
34:48 GÓL FBC ORCA KRNOV! 11:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #33 Ondřej Janáč, asistoval #52 František Šuly (11:2)
34:06 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #64 Ondřej Hubáček (11:1)
32:14 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #44 Pavel Rochovanský (10:1)
32:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #44 Pavel Rochovanský (9:1)
31:51 Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře
30:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:1
29:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #77 David Nosek (7:1)
25:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:1
23:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:20 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #64 Ondřej Hubáček (4:1)
18:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (3:1)
16:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #14 Jiří Petlan, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1)
13:59 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #66 Adam Hlušíček (1:1)
07:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #14 Jiří Petlan (1:0)