• 57 56:42
    2
    Jan HENSLER

FBC ZŠ Uničov - FbK Horní Suchá 6:9
branky: 15. Jan Konečný, 25. Maxián Přikryl, 28. Šimon Glatter, 31. Daniel Zmrzlý, 49. Jan Zedník, 55. Filip Havlíček - 11. Patrik Kaláb, 18. Michael Mrózek, 26. Vojtěch Kopia, 31. Patrik Kaláb, 40. Patrik Kaláb, 48. Václav Večeřa, 52. Vojtěch Kopia, 53. Patrik Kaláb, 57. Daniel Tychtl; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Adam Doušek 21 - Filip Plíhal 23; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Zmrzlý Marek (Trenér): Naivní hra v obraně, množství vyloučených a hloupé chyby rozhodly o vítězství soupeře. Nám letos zatím chybí ostré zápasy, ve kterých bychom se mohli lépe sehrávat. Nominace se tvořila na poslední chvíli. Hosté působili vyzrálejším a zkušenějším dojmem - to také rozhodlo. Máme na čem pracovat a do příště se pokusíme zlepšit náš celkový herní projev, popř. získat nějaké ty body. Jinak děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): Byť to výsledkově nevypadá, tak krom menšího výpadku ve druhé třetině jsme byli lepším týmem. Soupeř hrál houževnatě, střílel z každé možné pozice. Je spousta věcí, na kterých musíme zapracovat. Příště budeme lepší. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Střely: Uničov: 11, Horní Suchá: 9
59:58 Zápas končí výhrou pro Horní Suchá, Gratulujeme.
59:00 1 minuta do konce, na hřišti i na tribunách panuje napětí
57:03 Uničov se snaží využít přesilovky a znaží se trefit do brány.
56:42 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
56:07 GÓL FbK Horní Suchá! 6:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #33 Vojtěch Kopia (6:9)
56:06 Uničov si snaží udržet míček, a dostat se k bráně, ale padl nám z toho gól.
54:17 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #16 Filip Havlíček, asistoval #14 Jan Konečný (6:8)
54:17 Uničov trefuje bránu, je to GÓL
52:40 Uničov se snaží dát gól, zatím marně.
52:39 GÓL FbK Horní Suchá! 5:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb, asistoval #91 Daniel Tychtl (5:8)
51:10 GÓL FbK Horní Suchá! 5:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #91 Daniel Tychtl (5:7)
48:48 Hráč Zedník se trefuje do brány.
48:28 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #21 Adam Caletka (5:6)
47:29 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #7 Lukáš Kraina (4:6)
46:56 Uničov se snaží vyrovnat. Nedaří se
43:32 Hráč 20 Se snačí trefit branku, ale trefuje protihráče do boku
40:01 Začíná třetí část.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:59 Střely: Uničov: 9,  Horní Suchá: 12
39:22 GÓL FbK Horní Suchá! 4:5
38:11 Vyloučen hráč #48 Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování
37:27 Horní Suchá se usilovně snaží dát gól.
32:32 Hráč 91 Horní Suché střílí, ale Doušek chytá rukou.
32:05 Vyloučen hráč #5 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
30:51 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb bez asistence (4:4)
30:51 Horní Suchá vyrovnává.
30:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #42 Maxián Přikryl (4:3)
29:15 Horní Suchá se snažila trefit bránu, ale nepovedlo se.
28:21 Horní Suché se zatím nedaří se dostat na Uničovskou stranu.
27:56 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #14 Jan Konečný (3:3)
27:04 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
25:11 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #18 Filip Krajíček (2:3)
25:11 Horní Suchá využila přesilovky a dala gól lakrosovým stilem.
24:48 Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
24:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Maxián Přikryl, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (2:2)
24:24 Uničov se právě trefuje do branky protihráče.
21:13 Horní Suchá se snačila trefit další gól, ale nepovedlo se.
20:00 Začíná druhá část
20:00 Uničov a Horní Suchá si prohodily strany
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:59 Střely: Uničov: 9 střel, Horní Suchá: 9 Střel
18:40 Blíží se ukončení 1. části za stavu 2:1 pro Horní Suchá
17:48 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #14 Michael Mrózek, asistoval #21 Patrik Kaláb (1:2)
16:40 Vyloučen hráč #86 Ondřej Mičánek družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání
16:40 Číslo 86 bylo vyloučeno za špatné střídání.
16:00 Uničov se snaží dostat k soupeřově brance, ale nedaří se.
14:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Jan Konečný, asistoval #42 Maxián Přikryl (1:1)
13:43 Pokus a další gól se Horní Suché nepovedl.
10:57 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb, asistoval #13 Jan Chmiel (0:1)
10:00 Právě se probral Uničovský kotel.
07:16 Dan Zmrzlý se krásně prohnal do zakončení, odměnou bylo projetí po podlaze.
06:38 Zatím se hraje vyrovnané utkání, šancí na obou stranách je málo.
02:23 Horní Suchá se také pokoušela střílet, také se nepovedlo.
01:31 Uničov se právě pokoušel střílet ale netrefil.
00:00 Zápas byl právě rozehrán.