• 60 59:59
    5:9
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FBC Mohelnice 5:9
branky: 39. David Přibil, 45. David Sedláček, 52. David Sedláček, 53. Tadeáš Hoch, 54. Leoš Faltus - 1. Martin Kubíček, 4. David Nejezchleba, 7. Michal Vaněk, 16. Václav Jurdzin, 22. Filip Heller, 26. Jiří Valigura, 35. Lukáš Zach, 52. Filip Heller, 60. Jiří Valigura; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Pechura 29 - Jan Hampl 20; po třetinách: 0:4, 1:3, 4:2
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Prvních 35 minut zaslouženě 0:7, jednostranná záležitost. Soupeř ve všem lepší. Ve třetí třetině jsme náš výkon zlepšili, začli více střílet a stav utkání alespoň zkorigovali. Hosté vyhráli zaslouženě, ale naše kluky chválím, že to nezabalili.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dvě třetiny jeden z nejlepších výkonů sezóny. Hráli jsme jednoduše a efektivně. Makali dopředu i dozadu, opravdu se mi náš výkon líbil. Ve třetí třetině jsme bohužel začali hrát naivně, zkoušeli jsme zbytečné věci navíc a soupeře téměř pustili zpět do zápasu. Vememe si z toho to pozitivní a jedeme dál. Díky soupeři, divákům i rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:59 GÓL FBC Mohelnice! 5:9
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura bez asistence (5:9)
59:01 Hostující golman zatím pozorný.
57:19 Domácí to zkouší v šesti.
57:18 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
56:28 Pechura znovu skvělý.
53:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #15 Leoš Faltus, asistoval #91 Lukáš Černý (5:8)
52:05 A následuje rychlá odpověď domácího týmu.
52:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #5 Gabriel Miklík (4:8)
51:36 Rychlá odpověď hostů na branku domácího týmu.
51:35 GÓL FBC Mohelnice! 3:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #7 David Nejezchleba (3:8)
51:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #5 Gabriel Miklík (3:7)
48:52 Hochovu střelu k tyči golman hostů chytá.
48:25 Timeout FBC Mohelnice
48:10 Střela Světlíka zblokována.
44:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #81 Tomáš Světlík (2:7)
40:01 Zahajovací buly závěrečné částí utkání pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
38:05 Opět pohledná akce a polupráce Blažka s Přibilem konečně skončila brankou.
38:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #7 František Blažek (1:7)
36:22 Pěkná akce Přibila s F. Blažkem brankou neskončila.
34:15 GÓL FBC Mohelnice! 0:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #46 Tomáš Pudil (0:7)
34:15 Miklíková hůl končí na dva díly a míček vzápětí v brance domácích.
33:25 Pechura opět předvedl dva jisté zákroky.
31:40 Přibil střílí pouze do golmana.
28:30 Miklík střílí těsně vedle pravé tyče.
26:20 Pechura předvedl sérii bravurních zákroků.
25:09 GÓL FBC Mohelnice! 0:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #45 Lukáš Zach (0:6)
22:51 Standartka domácích končí na blocích.
21:12 A opět ryclá branka hostů na začátku třetiny.
21:09 GÓL FBC Mohelnice! 0:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #56 Michal Dohnal (0:5)
20:01 Zahajovací buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:14
15:33 Pohledná akce hostů končí čtvrtou brankou v síti Znojma.
15:32 GÓL FBC Mohelnice! 0:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #95 Michal Vaněk (0:4)
13:40 A opět skvělý Pechura.
12:35 Skvělý zákrok Pechury.
10:30 Miklíkova střela zblokována.
10:02 Domácím se nedaří delší dobu podržet míček.
06:40 Pechura první střelu vyrazil, druhá však končí za jeho zády.
06:39 GÓL FBC Mohelnice! 0:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk bez asistence (0:3)
03:20 Třetí střela na domácí branku a hosté vedou o dvě branky.
03:19 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #37 Filip Heller (0:2)
00:56 Hosté proměňují první střelu na branku.
00:55 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #45 Lukáš Zach (0:1)
00:01 Zahajovací buly vyhrávají hosté.