4:10
    Jan BERÁNEK
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - Andone SK Jihlava 4:10
branky: 4. Adam Obertan, 26. Jan David Šamánek, 43. Jiří Žák, 47. Vincent Drápal - 3. Hynek Jirků, 19. Jan Beránek, 21. Jakub Horský, 22. Hynek Jirků, 23. Jan Horský, 25. Michal Beránek, 31. Patrik Bratršovský, 48. Jan Horský, 50. Jakub Horský, 59. Jan Beránek; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 2, Pavel Streit 9 - Štěpán Vyskočil 17; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:3
60:00 Komentář hostů Šmarda Jan (Trenér): Děkuji hráčům za odmakaný zápas. Dnes se nám konečně dařilo i střelecky a nepřipustili jsme žádné zdramatizování zápasu. nDěkujeme soupeři a fanouškům.
60:00 Komentář domácích Plodík Petr (Trenér): Ačkoliv jsme v dnešním zápase strávili více času na míčku, tak jsme z toho nedokázali příliš těžit. Již od úvodu utkání nám po celou jeho většinu scházela potřebná aktivita jak v útočné, tak obranné hře, čehož dokázal soupeř solidní organizovanou hrou využít a trestal naše individuální chyby a velmi dobře využíval rychlých protiútoků. My jsme naopak bohužel několi gólových šancí zahodili a nedokázali jsme v tomto se soupeřem držet krok. Do příště se polepšíme a vrátíme se silnější! Rozhodčím i soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:51 GÓL Andone SK Jihlava! 4:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek z trestného střílení (4:10)
58:24 Po Šamánkově ráně zvoní tyč.
56:34 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
55:15 Domácí v šesti.
55:13 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:13 Nesoulad dvou hráčů u mantinelu vyvolal další bouřlivou reakci hostující střídačky.
52:30 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:32 Šamánek hned po svém vypuštění z trestné lavice ohrozil prudkou střelou branku hostů.
49:00 GÓL Andone SK Jihlava! 4:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (4:9)
49:00 Další pěkná střela.
47:57 Pěkně umístěná střela hostů.
47:55 GÓL Andone SK Jihlava! 4:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský bez asistence (4:8)
47:23 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
47:23 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
47:23 Emoce začínají nabírat na síle.
47:04 Šauer zkoušel trefit míček ze vzduchu.
46:32 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (4:7)
46:32 Po krásném crossu od Raka Drápal neváhal a trefil.
44:23 Hokejka hráče hostí neustála střet s Rakem.
43:13 Dnešnímu zápasu přímo v hale přihlíží 60 diváků.
42:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (3:7)
42:23 Žák po své střele suverénně ukázal na branku a má pravdu, je to gól.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:45 Výtečný defenzivní zákrok Weinsteina.
36:40 Šauer nasadil ukázkové gajdy.
35:08 Hostující hráč s číslem 7 odmítl loženku.
32:42 Brouček teď velice ostře upozornil na nepozornost spoluhráče.
32:29 Výborný zákrok Streita.
30:11 Propad v obraně znamená gól hostů.
30:06 GÓL Andone SK Jihlava! 2:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (2:7)
27:11 Další velmi pěkná kombinace domácích, bohužel bez gólu.
25:55 Šamánkova famózní oslava pobavila celý pořadatelský tým. Jéňo, děkujem!!
25:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #11 Marek Šauer (2:6)
25:15 Roj šancí domácích, nejprve Žák zastaven při průběhu obranou a poté neuznaný Drápalův gól.
24:15 GÓL Andone SK Jihlava! 1:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (1:6)
24:15 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Pavel Streit družstva Hornets Brno ZŠ Horní
23:45 Pěkná kombinace domácích končí šancí.
22:03 GÓL Andone SK Jihlava! 1:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #16 David Vlk (1:5)
22:03 Tři rychlé góly hned v úvodu druhé hrací části.
21:48 Drápal prověřil tvrdou ranou od půlky hostujícího gólmana.
21:16 GÓL Andone SK Jihlava! 1:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (1:4)
20:45 GÓL Andone SK Jihlava! 1:3
20:45 Třetí dnešní gól hostů z dorážky.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:33 Hráč hostů s číslem 76 odpálil míček baseballovým způsobem.
18:12 GÓL Andone SK Jihlava! 1:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (1:2)
18:12 Dorážka hostů končí v síti.
17:29 Drápalův pokus o backhandové zakončení neúspěšný.
16:53 Hráč Jihlavy nesouhlasně zdvihá dva prsty po zákroku Raka.
14:51 Ostřejší zákroky u mantinelu na Raka se domácí střídačce nelíbily.
10:08 Výborný zásah Limberga v přesunu.
09:22 Kotel domácích se začíná ozývat.
08:40 Pěkný blok Weinsteina.
06:50 Limberg výborně vyřešil situaci 2na1.
06:05 Ztráta v rizikovém prostoru znamenala velké ohrožení domácí branky.
05:33 Šamánek výborně zastavil rozeběhnutého protihráče u mantinelu.
04:32 Krásná rozehrávka z rohu a následný pass před bránu, ale Žák přestřelil.
03:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #20 Daniel Havel (1:1)
03:53 Dobrá kombinace domácích přináší gól.
03:35 Cross na střed si Drápal pohlídal.
02:33 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #7 Patrik Bratršovský (0:1)
02:33 První střelu backhandem si Limberg s přehledem pohlídal, ale na dorážku už bohužel nedosáhl.
01:39 Skákavý míček před bránou domácích odkopl bránící hráč do rohu.
00:00 Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu zápasu mezi domácím týmem Hornets Brno a Andone SK Jihlava, týmy už se odebírají na lavičky a půjdeme na to!