Jan HOFMAN
  • 60 59:36

trest do konce utkání

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK Orlicko-Třebovsko A 6:10
branky: 9. Luboš Brzoň, 12. Daniel Vodička, 17. Jaroslav Krátký, 29. Petr Trtík, 42. Andrej Čapek, 57. Andrej Čapek - 8. Pavel Horák, 14. Štěpán Kapoun, 16. Tadeáš Šilar, 19. Tomáš Langer, 30. Tomáš Langer, 33. Petr Minář, 41. Vojtěch Šmíd, 43. Tomáš Dryml, 57. Patrik Jurco, 59. Patrik Jurco; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 6 + Jan Hofman 4 + Daniel Vodička TDKU:3; využití: 0:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 35 - David Richter 29; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Typl Jiří (Trenér): Dnes velmi pomalé utkání, plné osobních soubojů a individuálních chyb. Přesto jsme zápas zvládli. Těšíme se na další zápas! Budeme lepší, díky!
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Hostující tým bohužel nekompromisně využil prohřešky našich borců a postupně navyšoval skóre. K výhře týmu hostí gratulujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 14:16
59:36 Vyloučen hráč #46 Daniel Vodička družstva Sklo Bohemia Světlá n/S do konce utkání
59:36 Vyloučen hráč #41 Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
58:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco bez asistence (6:10)
56:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:9
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:9)
56:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #14 Jan Dušek (6:8)
51:36 Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:30 Domací mají další přesilovku ale Orlicko jim nedá nic zadarmo ani ve 4
50:09 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
49:10 Orlicko má ukázkové střely ale Černohlávkovi nedělají problémy.
48:01 Krásné oslabení ze strany Světlé
48:00 Černohlávek zachraňuje jednu střelu za druhou
46:16 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
42:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (5:8)
41:25 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (5:7)
40:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
37:39 Fišer posílá ukázkovou střelu backhandem.
37:05 Ten Černohlávek je čaroděj.
34:45 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování
34:45 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:28 Minář zvyšuje skore na 4:6
32:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #28 Patrik Jurco (4:6)
31:25 Dnes sledujeme velice vyrovnanou hru
29:33 Langer posílá Orlicko do vedení
29:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #93 Jan Machatý (4:5)
28:36 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
28:36 Trtík srovnává skore na 4:4
28:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (4:4)
24:03 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
22:15 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #93 Jan Machatý.
20:00 Střely v 1. části: 12:17
18:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:4)
18:20 Orlicko využívá přesilovku a zvyšuje na 3:4
18:08 Neuvěřitelná kombinace ze stranky Orlicka
17:27 Vyloučen hráč #19 Luboš Brzoň družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
16:37 Jaroslav Krátký si nenechá nic líbit a hned vyrovnává na 3:3
16:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký bez asistence (3:3)
16:00 Šilar posílá Orlicko do vedení
15:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #23 Petr Stolín (2:3)
13:30 Orlicko využívá přesilovku a vyrovnává na 2:2
13:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #30 Tomáš Langer (2:2)
12:29 Vyloučen hráč #41 Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
12:28 a máme tu první vyloučení
12:20 Nebezpečný útok ze strany Orlicka
11:27 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Daniel Vodička, asistoval #66 Petr Trtík (2:1)
11:20 Neskutečné co za kombinace předbádí Pavelka s Brzoněm!!
11:02 Pavelka posílá krásnou nahrávku na Milana Tvrdíka ale ten klasicky pálí mimo bránu.
10:10 Krásná kombinace domácích končí vyrovnávací brankou.
08:43 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (1:1)
07:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #20 Pavel Horák bez asistence (0:1)
07:02 Nádherný zákrok Černohlávka!!
06:30 Hosté předvádějí nebezpečné kombinace
06:05 Mendl bere balonek a valí na bránu
00:45 První střelu posílá Jaroslav Krátky ale golem nekončí