10:5
    Marek CIFRA
    (Pavlák)

FTC Vysoké Mýto - Andone SK Jihlava 10:5
branky: 3. Lukáš Večeře, 12. Petr Lesák, 28. Vojtěch Novák, 31. Vojtěch Novák, 34. David Vaňásek, 41. Marek Cifra, 42. Vojtěch Novák, 56. Vojtěch Novák, 59. Petr Lesák, 60. Marek Cifra - 30. Ondřej Vyskočil, 30. Jan Barimov, 33. Michal Beránek, 39. Hynek Jirků, 47. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Václav Musel 37 - Štěpán Vyskočil 30; po třetinách: 2:0, 3:4, 5:1
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po trpělivém začátku, kde se nám nedařilo proměnování šancí a celkem se v utkání v tomto hledali. Soupeř dokázal dobře potrestat naše chyby a to rozhodlo zápas. Děkujeme soupeři
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Trenér): Myslím, že naši diváci viděli parádní zápas. Máme obrovskou radost, jak se nám zapojují mladí a získávají si stále větší respekt. Vybojovaný zápas, kde jsem ale celou dobu tahali za delší konec, nebýt polevení ve druhé třetině, mohlo být vše klidnější.Díky soupeři za zápas n
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (10:5)
59:48 Cifra svojí backhandovou střelou ukončuje střelecký zápis tohoto zápasu
58:02 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (9:5)
58:02 Lesák s Knyplem dovezli balón do prázdné branky a tím stvrzují výhru svého FTC
57:21 Hosté zkoušejí hru bez golmana
57:20 Timeout Andone SK Jihlava
57:20 Hosté si berou Timeout aby zkusili zdramatizovat tento zápas
55:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (8:5)
55:17 Novák nikým nehlídám před brankou dává další branku svého týmu
54:00 Jihlavští teď zavřeli hráče Mýta na jejich polovině a zasloužili si tím standartku poblíž domácí branky
52:30 Novák zřejmě nemá dneska dost, znovu se probíjel do zakončení, tentokrát mu to golman chytil
49:58 po delší době sledujeme hru bez větších přestupků kdy se střídají týmy v tom kdo dá dříve branku
47:50 třetí přesilovka pro hosty a znovu skvělá obranná domácích
46:30 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
46:17 GÓL Andone SK Jihlava! 7:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (7:5)
46:17 Vyskočil skvěle využil nahrávky svého spoluhráče a snožuje stav utkání
45:00 Diváci teď mohli vidět na každé straně krásné frlobalové momenty, bohužel ani jeden neskončil brankou
44:11 Hra je teď kouskovaná díky většímu počtu faulu Jihlavských v jejich obranném pásmu
43:26 Jihlavští se snaží co nejrychleji odpovědět na rychlé goly Mýta, obrana domácích je však proti
41:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (7:4)
41:53 Dámy a pánové čepice a šály na hřistě Vojta Novák kompletuje Hattrick!!
40:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra bez asistence (6:4)
40:21 Cifra hned na začátku třetiny překonává hostujícího golmana hezkou střelou na vzdálenější tyč
40:00 Střely ve 2. části: 12:20
39:48 Standartka z obranné poloviny pro Jihlavu
38:38 GÓL Andone SK Jihlava! 5:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #16 David Vlk (5:4)
38:38 před brankou Musela se objevil v dobré pozici Jirků který se na vzdálenější tyč nemýlil
37:00 S blížícím se koncem druhé třetiny vidíme domácí hráče s větší kontrolou balonku než v předchozím průběhu utkání
35:30 Domácí své další oslabení opět skvěle brání
34:48 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
34:27 Jihlavští hráči se snaží udělat něco s tímto zápasem ale brání jím v tom Musel v bráně Mýta
33:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #6 Adam Kobr (5:3)
33:11 Kobr nabil svému kapitánovi který zvyšuje náskok svého týmu
32:07 GÓL Andone SK Jihlava! 4:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (4:3)
32:07 Kombinace Bratršovský - Beránek znamená snížení skóre
31:20 Další skvělý zákrok Musela který chytil velkou šanci Jihlavy
30:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #5 Lukáš Večeře (4:2)
30:21 Novák prostřelil vše co měl v cestě a vrací Mýtu vedení o 2 branky
29:20 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #31 Jan Barimov, asistoval #4 Tomáš Kasper (3:2)
29:20 Nedůslednosti v obraně Mýta využil Barimov a snižuje na 3:2
29:01 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #45 Michal Beránek (3:1)
29:01 Krátce po skončení oslabení hosté poprvé překonávají skvěle chytajícího Musela
28:12 Mýto se zatím skvěle brání ve svém oslabení, a nedává šanci Jihlavským ke skórování
27:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (3:0)
27:44 Novák utekl všem hráčům, vymíchal golmana a skóruje v oslabení
26:58 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
26:58 I hosté si zahrají přesilovou hru
25:43 Neskutečný zákrok golmana Jihlavy, který teď vychytal Knypla v brankové situaci
23:21 Od začátku 2. třetiny si více balónku užívají hráči Jihlavy
22:08 Standartka na půlce hřiště pro Mýto
21:37 Jihlava do této třetiny vlétla jako uragán, během chvíle obrana Mýta musela řešit 4 obranné situace
20:25 Musel teď hasil propadnutí svých obránců - když mu na velkém brankovišti zůstal volný hráč hostí s balonkem na hokejce
20:01 První buly této třetiny pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 15:11
19:00 Probíhá nám poslední minuta 1. třetiny
15:50 Hosté teď dokázali zavřít domácí hráče na jejich polovině - tato snaha byla zakončena střelou doprostřed Muselovi branky
14:29 Hra se nám začíná velmi kouskovat díky přestupkům na obou stranách hřiště
13:00 Novák fauluje protihráče před svojí brankou, hosté nedokázali tuto nabídku využít
11:15 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #79 David Vaňásek (2:0)
11:15 Lesák rychle využívá nabídnutou přesilovou hru po nahrávce Vaňáska
10:57 Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
10:57 První přesilovku si zahrají domácí
10:05 Proti střele hostujícího hráče č. 19 nemusel Musel vůbec zasahovat
08:40 Zmatek před hostující brankou nebyl bohužel domácími hráči využit
07:20 Za Muselem zvoní tyč!!!
05:25 Musel teď podržel svůj tým skvělými zákroky.
03:50 Zatím sledujeme hru nahoru dolu která se přítomným fanouškům musí líbit
02:25 Pár sekund po vstřelené brance se musel vytáhnout skvělým zákrokem golman domácích
02:01 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Večeře bez asistence (1:0)
02:01 Lukáš Večeře poslal neskutečnou střelu backhandem na golmana hostí, který neměl šanci chytit míček
00:45 První nebezpečná šance  pro domácího útočníka, který ideálně netrefil balón
00:01 První buly pro domácí
00:00 Hosté utrpěli v minulém kole porážku 9:4 proti Znojmu, zatímco domácí tým dokázal v prodloužení porazit rivala z Letohradu v poměru 6:5. V tabulce jsou nyní domácí na 6. místě se ziskem 5 bodů, zatím co hosté se nacházejí na místě 9. se ziskem 4 bodů.
00:00 Dobrý sobotní podvečer, vítám Vás u zápasu 5. kola Divize D, mezi domácím Vysokým Mýtem a hostující Jihlavou.