5:4
    Michal DOHNAL
    (Šula)

FbK TJ Svitavy - FBC Mohelnice 5:4
branky: 7. Ondřej Husák, 20. Ondřej Pakosta, 37. Vladislav Richter, 40. Ondřej Mach, 57. Ondřej Mach - 10. Adam Navrátil, 15. Tomáš Šalda, 60. Tomáš Pudil, 60. Michal Dohnal; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 108; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 25 - Jan Hampl 18; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): No, kde začít. Přijeli jsme v hodně osekané sestavě a ovlivnilo to náš výkon více než jsem čekal. Dvě třetiny nemastný, neslaný výkon. Hráči neplní co mají. Někdy mi přijde, že mluvím do větru. Pomalé návraty do obrany, nedůslednost v osobních soubojích. Ve třetí třetině si troufnu trvdit, že jsme byli jasně lepší a soupeře mačkali. Naše neschopnost v zakončení spojená s výborným výkonem Skáci však už znamenala vítezství domácích. Díky soupeři, divákům i rozhodčím. Do Svitav se budu vždycky rád vracet.
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): Mohelnice je jedním z papírově nejsilnějších týmů v lize. Nám se podařilo navázat na včerejší trénink, který byl stoprocentním zlepšením oproti tréninku z minulého týdne a zápasu v Litomyšli. Dařilo se nám rozehrávat v pohybu a tvořili jsme si hezké šance. Na druhou stranu jsme takové šance nabídli i soupeři. Rozhodla produktivita v zakončení. Bohužel jsme zápas zbytečně zdramatizovali, kdy jsme s tříbrankovým vedením nabídli soupeři srovnání zápasu. Děkujeme rozhodčím, skvělým fanouškům Svitav i Mohelnice za atmosféru a hostům přeji šťastnou cestu domů. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:44 Hraje se pět na pět.
59:43 GÓL FBC Mohelnice! 5:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #87 Jiří Šula (5:4)
59:09 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #55 Petr Graclík (5:3)
59:09 Pokračuje přesilová hra hostů po využití početní výhody.
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny.
58:52 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
57:27 Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
57:27 Hosté hrají přesilovou hru.
57:25 Vyloučen hráč #48 Jiří Skácelík družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry
57:25 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
56:50 Mach navyšuje náskok a fanoušci šílí.
56:44 Timeout FBC Mohelnice
56:44 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach z trestného střílení (5:2)
50:55 Hráči pod tlakem fanoušků začínají být zákeřní v soubojích jeden na jednoho. Hra je často přerušována.
49:34 Navrátil chtěl rychlou přihrávkou překvapit Skácelíka, ale překvapil i spoluhráče, který přihrávku v zaskočení promáchl.
48:09 Připravená rozehrávka domácích na signál končí v bloku.
47:55 Souboje přiostřují.
47:09 Dnešní utkání není jenom soubojem na hřišti, ale také ve fandění. Fanoušci obou týmů tvoří skvělou atmosféru.
45:22 Domácí ustáli velkou krizi a to jen díky tomu, že hosté poslali střelu mimo hřiště.
42:57 Skácelík vybojoval nohama míček ze souboje před brankou a získává tím rozehrávku pro domácí.
40:01 Hosté se ujali buly, ale domácí neváhají a hned napadají a to vede k první střele domácích v poslední třetině.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:36 Proměněný nájezd domácí fanoušky probral a hala žije ještě teď.
39:23 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:36 Gól hráče probral a hned se na hru kouká lépe. Vyšší tempo hry přináší i více šancí.
36:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Vladislav Richter, asistoval #23 David Říha (3:2)
36:59 Richter při své premiéře v dnešním zápase rovnou střílí míček do prázdné branky a posílá domácí do vedení.
34:29 Připravená rozehrávka domácích na signál končí mimo.
34:00 Oba týmy pauza uspala a pomalu rozehrávají.
30:33 Světla svítí. Hra pokračuje. Rozehrávkou hostů.
30:32 Dochází k přerušení hry z technických důvodů.
30:00 Dnešní utkání sleduje 108 diváků. Děkujeme!
28:44 Skácelík nekompromisním výkopoem zachraňuje domácí před vedení hostů.
25:58 Hosté jsou převážně na balónku. Domácí vyčkávají chybu v rozehrávce.
24:37 Domácí hrají v plném počtu.
24:06 Domácí předvádí skvěle vypočítané bloky. Skácelík se nedostal k míčku.
22:37 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
22:37 Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
21:17 Valigura po souboji v rohu končí na zemi. Drží si rameno a hra se přerušila. Po konzultaci se zdravotníkem odchazí na střídačku. Snad je vše v pořádku.
20:01 Hosté se ujali úvodního buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 4:4
19:40 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Josef Prudil (2:2)
19:40 Domácí naznali, že chtějí do další třetiny nastoupit ve srovnáném stavu.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny. V klidnějším tempu, na míčku jsou hosté.
18:13 Domácí mají převahu na míčku. Ale hra je proměnlivá a ve vysokém tempu.
16:22 Dvě pěkné střelecké akce od obou týmů. Gólmani neměli problém zakročit.
14:07 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:2)
14:07 Hosté po krátké chvilce, co získali míček zpátky pod kontrolu, neváhají a ujímají se vedení.
13:19 Husák chytl přihrávku hostů a s Prudilem zdržují dvouminutové oslabení.
12:48 Vyloučen hráč #15 Vít Sauer družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
12:48 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
10:42 Hynek poškádlil rozehrávku hostů za jejich brankou, ale dovedli si s tím poradit.
09:04 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #96 Tomáš Novotný (1:1)
09:04 Hosté neváhají a důrazem před Skácelíkem dorovnávají stav.
08:22 Machova štiplavá střela se zastavila o obránce hostů.
06:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #7 Tomáš Hynek (1:0)
06:30 Husák po proběhnutí lajny posílá míček za záda Hampla a zároveň posílá domácí do vedení.
05:39 Připravená rozehrávka hostů končí střelou mimo.
04:31 Skácelík chytil zákeřnou backhandovou střelu Dohnala z oblasti křížku.
01:58 První větší šance pro domácí skončila ještě dřív než Pakosta zvládl zkrotit nahrávku a míček poslal pod tlakem obránců do boční sítě branky hostů.
01:07 Domácí zatím v převaze.
00:01 Úvodní buly si získali domácí a pokouší se rozehrát od své brankové části.