(Háp)
  • 60 59:10
    Svitavy

FLORBAL LITOMYŠL - FbK TJ Svitavy 6:1
branky: 21. Michal Háp, 27. Dominik Novák, 44. Marek Boštík, 47. Michal Háp, 57. Matěj Gregor, 60. Štěpán Švec - 17. Ondřej Mach; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Kyselý 16 - Filip Lamař 30; po třetinách: 0:1, 2:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra): Kluci předvedli zodpovědný výkon z perfektně zajištěné obrany, když prakticky celý zápas nepustili soupeře do vyložené šance.Útok postupně navázal na výkon obrany a střelci ukázali co umí. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za dobrý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:59 Litomyšl doma vítězí 5:1. Děkujeme divákům za dobrou kulisu a soupeři za hru.
59:10 Timeout FbK TJ Svitavy
59:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (6:1)
58:40 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
58:40 Vyloučen hráč #14 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
56:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #12 Tomáš Nykl (5:1)
56:01 Hráč Matěj Gregor po výborné kombinaci dává uklidňujicí branku na 5:1 a utkání je zdá se rozhodnuto.
55:44 Svitavy se marně snaží o snížení skore.
54:00 Brankář Jan Kyselý dnes podává dobrý výkon a drží tým Litomyšle.
50:00 Do konce zápasu zbývá 10 minut a hra je v režii domácích.
46:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (4:1)
46:19 Kapitán Michal Háp využil přesilovou hru a zvyšuje náskok domácích.
45:24 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
43:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #20 Tomáš Boštík (3:1)
43:19 Domácí tým se dostává do vedení 3:1 výbornou střelou Marka Boštíka.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
37:28 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
37:28 Přesilovku si zahrají také hosté.
33:23 Domácí tým přesilovku neproměnil.
31:23 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:23 Domácí tým má první přesilovku.
31:20 Utkání se přehouplo do druhé poloviny a domácí Litomyšl je stále aktivní.
26:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #98 Matěj Gregor (2:1)
26:17 Domácí díky přesné střele Dominika Nováka zvyšují stav utkání na 2:1.
25:50 Matěj Gregor měl gólovou šanci po krásné souhře, ale netrefil prázdnou bránu.
20:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #96 Tomáš Novák (1:1)
20:23 Hned na začátku druhé třetiny domácí srovnávájí díky nehlídanému středu a stav je opět nerozhodný.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
16:38 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #24 Ondřej Pakosta (0:1)
16:38 Hosté se nečekaně ujímají vedení zásluhou Ondřeje Macha.
14:40 Domácí tým dobře brání a hostující tým si zatím nevytváří žádné brankové  příležitosti.
09:58 Hráč domácího týmu  Michal Háp orazítkoval pravou tyč. První velká šance utkání.
06:38 Tým Litomyšl je více na balónku a vytváří si více brankových příležitostí.
03:45 Vítáme vás na dnešním zápase mezi domácí Litomyšlí a hostujicím celkem ze Svitav.