• 59 58:23
    2:5
    (Šula)

FbC Skuteč - FBC Mohelnice 2:5
branky: 41. Jakub Prášek, 56. Tomáš Šikl - 19. Matěj Bizek, 30. Petr Graclík, 45. Adam Navrátil, 46. Jiří Valigura, 59. Petr Graclík; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 26 - Jan Hublar 29; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): O výsledku rozhodla kvalita zakončení a nevyužití přesilových her. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí): Do dnešního zápasu jsme šli s jasnou taktikou naordinovanou našim trenérem Jiřím Šinclem. Bohužel jeho nepřítomnost byla znát již od prvních minut, kdy jsme kupili jednu chybu za druhou. Stejný herní styl se držel celý zápas a v průběhu nás musel držet parádními zákroky brankář. V poslední třetině jsme prokázali zkušenosti a morál a zápas dotáhli do vítězného konce. Díky soupeři a rozhodčím za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
58:23 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #87 Jiří Šula (2:5)
57:27 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
55:11 GÓL FbC Skuteč! 2:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #42 Karel Kuta (2:4)
51:50 Mohelnici se právě podařilo ubránit oslabení 3 na 5
51:01 Vyloučen hráč #55 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
49:25 Přesilová hra je pro Skuteč velikou šancí
49:18 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
48:58 Na Skuteč působí neskutečný tlak
45:52 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura z trestného střílení (1:4)
44:49 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #56 Michal Dohnal (1:3)
44:41 Rozdíl je minimální a napětí roste
40:09 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:2)
40:08 Zatímco Mohelnice měla převahu ve druhé třetině, Skuteč přebrala dominaci v té třetí
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:59 Střely ve druhé třetině: FbC Skuteč 10, FBC Mohelnice 9
37:57 Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
33:14 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
32:20 Napětí v hale domácích by se dalo krájet, Skuteč se snaží všemi silami náskok Mohelnice dohnat, ale Hublar jejich šanci vždy promění jen v dobrý pokus
29:14 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #19 Jakub Weiss (0:2)
29:13 Graclík posílá Moravcovi nechytatelnou střelu k pravé tyči
25:08 Jsme svědky opravdu vyrovnaného zápasu, hra se zatím pouze přelévá ze strany na stranu
20:24 Mohelnice se se Skutčí nemazlí a druhou třetinu začala dvěma nebezpečnými střelami
20:00 Střely v 1. části: 10:17
19:59 Střely v první třetině: FbC Skuteč 10, FBC Mohelnice 17
18:08 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #87 Jiří Šula (0:1)
18:06 Tentokrát Mohelnice nezaspala a přesilovku proměnila ve vedení
17:46 Skuteč se hrne z jednoho oslabení do druhého
16:30 Vyloučen hráč #24 Filip Hurych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
14:24 Vyloučen hráč #24 Filip Hurych družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
08:37 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
05:28 Hublar vychytal samostatný únik Maňoura
04:41 Skuteč si zatím oproti Mohelnici vytváří víc šancí, nicméně míčky stále končí spíše za mantinely, než v brankách
00:01 Zápas nám začíná a v hale se ozývají skutečtí fanoušci