4:5
    Tomáš HAVLÍČEK
    (Chudíček)

FbK Orlicko-Třebovsko A - Hornets Brno ZŠ Horní  4:5p
branky: 1. Jiří Vaňous, 6. David Čížek, 28. Vojtěch Šmíd, 45. Vojtěch Šmíd - 13. Tomáš Rak, 19. Adam Obertan, 20. Daniel Havel, 38. Matyáš Weinstein, 62. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 21 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Typl Jiří (Trenér): Velmi vyrovnaný zápas, kdy jsme si soupeři střídali převahu jak na balonu, tak i v šancích. Kluky musím pochválit za bojovný a dobrý výkon. Bohužel nás sráží naše chyby pramenící z nezkušeností a velké naivity. Díky soupeři za zápas.
65:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Nezachytili jsme úvod utkání, kdy nás soupeř potrestal za chyby. Postupně jsme náš výkon zlepšili, z čehož pramenily i pěkné branky. V některých pasážích jsme byli zbrklí a nabídli soupeři brejkové situace, které umí potrestat. Chci dnes poděkovat komplet celému týmu, co tu dnes vybojoval vítězství! Díky soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
65:00 Ukončení prodloužení
61:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #99 Lukáš Chudíček (4:5)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 Po třetí třetině stále nerozhodnuto, podle nových pravidel bude následovat prodloužení. Bude se hrát 5 minut, 3 na 3 hráči.
55:17 Emoce lítají vzduchem.
47:24 Utkání v hale sleduje 82 diváků, děkujeme.
44:04 FbK OT v úvodu třetí třetiny vstupuje do vedení, nadále sledujeme vyrovnanou dynamickou hru.
44:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
37:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #48 Adam Obertan (3:4)
37:29 Tým Hornets Brno využívá přesilovky a dostává se do vedení.
36:03 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:29 Utkání se začíná vyhrocovat.
31:28 Vyloučen hráč #99 Lukáš Chudíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
29:04 Hornets po inkasovaném gólu dostává příležitost dostat se do vedení.
29:03 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
27:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #39 Jakub Hrdlička (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #48 Adam Obertan (2:3)
18:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #20 Daniel Havel (2:2)
16:52 Hra je vyrovnaná, přelévá se ze strany na stranu, oba týmy mají spoustu šancí.
12:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #84 Dominik Sláma (2:1)
11:39 Tým domácích se stává obětí sekání poblíž střídačky soupeře a v zápětí dostává ve vlastní přesilovce gól.
11:38 Vyloučen hráč #20 Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
06:38 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
05:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #14 David Čížek, asistoval #30 Tomáš Langer (2:0)
00:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #6 Matěj Tesař (1:0)
00:55 OT využívá zmatku soupeře a dostává se do vedení.