5:8
    Tomáš MALÝ
    ()

Florbal Primátor Náchod B - Florbalová akademie MB 5:8
branky: 8. Adam Jakubský, 10. Adam Jakubský, 13. Jiří Vlček, 26. Václav Grulich, 35. Patrik Winter - 13. Zdeněk Vyhnánek, 23. Aleš Tůma, 30. Zdeněk Vyhnánek, 39. Jan Ulman, 41. Hieu La, 41. Petr Machač, 44. Tomáš Malý, 60. Tomáš Malý; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 18 - Radovan Kopuletý 25; po třetinách: 3:1, 2:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Vypadli jsme z role již ve druhé třetině a v té třetí nás to dohnalo i výsledkově. Dnes jsme nepodali dobrý výkon a k tomu nakupili spoustu individuálních chyb. Gratuluji soupeři a děkuji všem účastníkům za utkání.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Dobrou třetí třetinou konečně poznáváme chuť vítězství za tři body. Díky všem za zápas za uspávacího osvětlení.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:11 GÓL Florbalová akademie MB! 5:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý z trestného střílení (5:8)
59:11 Vlášek zahrál vysokou holí, zamezil tím gólu do prázdné brány. Hosté pojedou trestné střílení.
58:38 Náchod jde do šesti.
58:37 Timeout Florbal Primátor Náchod B
58:37 Náchod si bere timeout.
56:17 Stuchlík teď důležitým zákrokem podržel tým. Tři branky by se těžko doháněly.
55:48 Vlček střelou z výběhu ohrozil branku hostí, gól bohužel nevstřelil.
53:18 Domácí zrychlili hru a zasypávají brankáře střelami, ten zatím odolává.
50:14 Jebavý vybojoval míček na půlce hříště, následnou střelu zblokoval obrance hostí.
46:15 Hosté jsou nebezpeční a pořád hrozí.
43:50 Takový průběh třetí třetiny tady nečekal ani jeden z osmi diváků v hale, kteří dnes dorazili. Hosté vedou už o dvě branky.
43:46 GÓL Florbalová akademie MB! 5:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý bez asistence (5:7)
42:44 Náchodskou střelu zastavila branková konstrukce.
40:49 GÓL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6)
40:49 Výborný nástup hostí do třetí třetiny. Dvěma góly otočili stav zápasu.
40:26 GÓL Florbalová akademie MB! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #11 Jan Ulman (5:5)
40:01 Grulich uspěl na vhazování.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:59 Poslední minuta gól nepřinesla.
38:02 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #14 Albert Vocel (5:4)
38:02 Hosté se přibližují na rozdíl jednoho gólu.
36:50 Stuchlík nadvakrát zkrotil míček.
34:04 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #23 Jáchym Cejnar (5:3)
33:47 Rozhodčí teď jasně ukázal, kdo je tady pánem. Hosté protestovali, ale právě jeden z rozhodčích jejich vášně uklidnil.
33:04 Winter skóruje po krásně sehraném signálu z rohu.
32:04 Vyhnánek zase hledal svého spoluhráče, ten jen promáchl.
29:47 Vyhnánek se zatím zapsal u všech gólů hostů.
29:46 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (4:3)
28:19 Vlášek byl sám před brankou, bohužel jen nakouřil brankáře.
26:04 Jakubský vyslal dělovku na brankáře hostí, který svojí helmou míček vyrazil.
25:12 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #81 Jiří Jebavý (4:2)
25:12 Prosazuje se i Václav Grulich!
22:26 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:2)
22:26 Náchodští teď jen koukali na kutálející se míček, který se až z půlky hřiště dokutálel k Tůmovi, ten už měl jednoduchou práci.
21:02 Stuchlík vychytal nebezpenou střelu hostů.
20:01 Náchod uspěšnější na vhazování.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:08 Rázl vystihl rozehrávku hostů a valil sám na branku, střela mu však nesedla.
18:22 Teď zvonila tyčka Stuchlíkovy branky.
17:20 Vlček poslal vysoký míček před branku soupeře, kterým hledal Kříže, ale nic z toho nebylo.
15:27 Náchod teď měl několik ztrát na útočné polovině, naštěstí se hosté do žádného protiútoku nedostali.
12:36 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #35 Adam Kosař (3:1)
12:36 Domácí se nenechali obdrženým gólem rozhodit a rychle odpovídají. Skóruje kapitán Vlček.
12:18 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:1)
09:57 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #50 Lukáš Prause (2:0)
09:57 Jakubský si připisuje druhý gól!
09:02 Jebavý udělal chybu, kterou však vzápětí napravil poctivým návratem do obrany.
07:54 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #12 Daniel Kříž (1:0)
07:54 Máme tady první gól! Po nahrávce Daniela Kříže se prosadil Adam Jakubský.
04:05 První úspěšný zákrok Matěje Stuchlíka v domácí brance.
02:39 Domácí jsou aktivnějším celkem.
00:13 Náchod se ujímá míčku a kombinuje na své polovině.