60
  • 60 59:13
    2

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Pitbulls Kolín 11:2
branky: 11. Karel Vašák, 28. Michael Havran, 31. Šimon Říha, 32. Rudolf Suk, 35. Petr Janíček, 38. Rudolf Suk, 45. Karel Vašák, 51. Petr Janíček, 52. Kristián Hráský, 55. Petr Janíček, 57. Pavel Kuneš - 35. Jan Vobořil, 53. Zdeněk Vavřina; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 6:5; využití: 2:1; diváků: 110; zásahy brankářů: David Stibor 15, Josef Němec 9 - Lukáš Mareš 15, Aleš Moc 5; po třetinách: 1:0, 5:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Celkem pohodová výhra se soupeřem z konce tabulky. Jsem rád, že doma bodujeme a že chodí lidi. Znovu se potvrdilo, že ze Dvora se body lehce vozit nebudou! Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí): Podle výsledku to sice vypadá na koncert, ale upocený zápas rozkouskovaný řadou vyloučení. Naše klasika, neproměňování šancí, nějaký ten vlastňák, neproměněné nájezdy a soupeř trestal naše hrubky. Často pohotově, za to gratulace. Každopádně u řady klubů se snažíme inspirovat spoluprací se školami, ve Dvoře Králové ovšem vymazlili spolupráci s hospodami, a tak dorazila pofandit čtyřka s lahváčema. Jestli na oplátku musej kluci z klubu hostovat v hospodách, nevíme.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:13 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
57:59 Hosté právě využívají odloženého vyloučení a hrají v 6ti.
56:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #12 Jakub Frýzl (11:2)
54:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (10:2)
52:43 Hosté neztrácí hlavu a snaží se alespoň vylepšit skóre.
52:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 9:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #10 Jan Dus (9:2)
51:50 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:03 Domácí naopak využívají hned první trestné střílení po krásné akci Hráského.
51:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský z trestného střílení (9:1)
50:48 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Aleš Moc družstva FBC Pitbulls Kolín
50:48 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
50:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (8:1)
49:05 Další vynikající zákrok na účtě domácího brankáře.
47:25 Hosté přesilovku nevyužili, skóre zůstává 7:1.
45:26 Ani druhé trestné střílení nepomohlo hostům upravit skóre. Výborný zákrok si připisuje Josef Němec.
45:25 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #21 Václav Klepal.
45:25 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
44:48 Po trefě Vašáka se domácí dostávají do pohodlného vedení.
44:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #71 Pavel Kuneš (7:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:18 Domácím se nepodařilo využít ani jedné z nabízených přesilovek.
37:18 Dvůr nedokázal využít přesilovky 5:3, ale vzápětí byla nabídnuta druhá možnost.
37:17 Vyloučen hráč #89 Trong Le Xuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (6:1)
36:42 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:09 Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:52 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #66 Tomáš Humpolák (5:1)
34:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (5:0)
33:41 Dvůr bez problému ubránil a skóre tak zůstává 4:0.
31:41 Dvůr teď nabízí Kolínu možnost dostat se zpátky do zápasu.
31:13 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #71 Pavel Kuneš (4:0)
30:15 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #77 Michael Havran (3:0)
29:46 Brankář domácích i po nájezdu drží čisté konto.
29:45 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #19 Jindřich Smejkal.
27:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #19 Jakub Háze (2:0)
27:29 Domácí právě využili zmatku před bránou a zvyšují na 2:0.
26:30 Oba týmy zatím výborně blokují pokusy soupeře.
24:50 Hosté se snaží hrát aktivněji než v 1. třetině, ale zatím se jim nepodařilo nijak více ohrozit brankáře domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
20:00 Dnešní zápas sleduje 110 diváků!
17:15 Hostím se nepodařilo využít přesilové hry, domácí hrají v plném počtu.
15:34 Hosté se tlačí na branící se Dvůr a snaží se vyrovnat
13:33 Brankář domácích právě vytáhl neuvěřitelný zákrok a dále drží čisté konto
11:17 Hosté hrají v plném počtu
10:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
10:17 Domácím se podařilo využít přesilovky a budou se snažit navázat
09:17 Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
09:17 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:17 Domácí se teď budou snažit využít přesilovky 5:3 po zbytečném zákroku hostujícího č. 41
06:15 Suk zachytil přihrávku hostí a málem toho dokázal Dvůr využít.
05:01 Důležitý zákrok si připsal brankář domácích.