56
  • 56 55:38
    2

TJ Sokol Koberovy - Florbalová akademie MB 5:2
branky: 4. Lukáš Vyhlídko, 7. Petr Frkala, 15. Petr Frkala, 26. Petr Frkala, 32. Jiří Havrda - 15. Zdeněk Vyhnánek, 44. Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Jakub Horák - Ladislav Láska; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 20 - Vojtěch Šimon 2, Radovan Kopuletý 5; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér): Dnes jsme opět předvedli výborný výkon směrem dozadu, podobně jako minulý týden. K tomu zlepšení ve hře dopředu, výborný výkon gólmana a jsou z toho konečně zase body. Nicméně nás stále ještě čeká dlouhá cesta a je potřeba makat v trénincích a dále se posouvat. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Macků Michal (Vedoucí): Zápas rozhodla naše bezzubost v zakončení. Děkujeme soupeři za kvalitní, tvrdé utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
56:50 hosté v 6.
56:05 Zbytečné vyloučení Kopáčka, snad nebude domácí mrzet.
55:38 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
55:02 domácí na míčku, to se nám líbí rozehrávka na půlce teď chvilku podržet, aby sečas posunul
53:33 Na chvilku jsem si musel odskočit uklidnít fanoušky, ale už jsem zpět a skóre je stejné takže jsem o nic nepřišel.
50:47 Frky nejen že střílí branky ale míček umí ovládat i na zádech, je to profík
48:48 Hra plyne ve velké rychlosti za strany na stranu. Hosté se snaží, ale domácí hrozí z rychlých breaků.
45:07 Další branka už nepadla a domácí jsou v půném počtu.
43:33 Dvojnásobnou přesilovku hosé bleskurychle využily a pokračují v klasické 5 na 4.
43:15 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #29 Petr Machač (5:2)
43:06 Vyloučen hráč #9 Jonáš Zakouřil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
41:30 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
41:30 tlak hostí vygradoval faulem domácího Havrdy.
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:21 Druhá třetina se nnám blíží ke konci a domácí drží vedení i míček.
36:04 hosté rozehrávají nebezpečnou standartku, kterou se koberovům podařilo ubránit.
32:00 Domácí přesilovku využili střelu Frkyho dorazil Havrda do branky. Utkání se zatím vyvíjí příznivě, hlavně neusnout na vavřínech.
31:59 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #8 Petr Frkala (5:1)
31:12 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
28:52 Domácí nyní obezřetně drží balonek a hledají cestu k brance hostí. Za 10 minut 2.třetiny byli jen 3 střely na branku od obou družstev.
25:45 Čepice už létají na hřiště, frky zakončuje rozehávku domácích střelou na zadní tyč a má Hattrick.
25:42 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #9 Jonáš Zakouřil (4:1)
24:47 Emoce pracují na obou stranách snad se utkání nějak nezvrhne.
23:03 hosté nyní zatlačili a domácí se sotva stíhali otáčet kde je míček, naštěstí vše dobře dopadlo a už mohou domácí zaútočit
20:40 Hosté vystřídali do 2.části golmana. Uvidíme jak se mu bude dařit. Domácí jsou v plném počtu oslabení zvládli.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:50 Fajfka super zákrok po krosové náhrávce.  První třetina je u konce a domácí vedou 3:1.uvidíme jak se bude domácím dařit dál, zatím krásný zápas
18:40 Hostům byl nyní odpuštěn faul na Leoše který se při snaze o návrat dopustil faulu n 2 minuty. domácí si tak vyzkouší oslabení
18:39 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
14:48 hosté na branku frkyho rychle odpověděli a skre je 3:1.
14:46 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #23 Filip Valíček (3:1)
14:02 Frkala je při chuti další povedenou střelou do levé šibenice upravuje na 3:0
14:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #87 Jiří Havrda (3:0)
12:30 Hra rychle plyne a šance jsou na obou stranách Koberovy bohužel nyní neproměnily situaci 4 na 2.
10:11 Krásná kombinace mezi Leošem a Štěpánem bohužel brankou neskončila. stav utkání stále 2:0.
08:00 Boleslav nyní tlačí, ale domácí gólman zatím bezchybný.
06:38 Po rychlé přihrávce Kuršela se prosadil tváří v tvář gómanu Boleslavi Frky. Je to snový návrat Kuršela do sestavy, jen tak dál.
06:35 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #21 Adam Kuršel (2:0)
03:48 A máme tu vedení domácích po hezké střele na zadní tyč se prosadil Vyhlajz.
03:41 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #14 Štěpán Pohl (1:0)
01:49 První střely oou týmů proběhly a skóre se zatím nemění.
00:01 Náš komentátor MIchal Fába již vyhlásil line up a můžeme jít na to.
00:00 Krásný nedělní podvečer, vítáme vás u dnešního utkání ve kterém přivítáme soupeře z Mladé Boleslavi. Dnes se poprvé v áčku pedstaví lídr koberovského B týmu Petr Srbek.