6:7
    Pavel HELLMANN
    (Moravec)

Florbalová akademie MB - FBŠ Všestary 6:7
branky: 11. Hieu La, 24. Zdeněk Vyhnánek, 26. Aleš Tůma, 32. Vojtěch Starý, 51. Petr Machač, 55. Tomáš Malý - 10. Miloš Macháček, 13. Mikuláš Ryba, 14. Miloš Macháček, 21. Jan Kubec, 30. Mikuláš Ryba, 39. Filip Píše, 58. Pavel Hellmann; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ?, Vojtěch Dufek ? - Vojtěch Kuča -6; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Zatím nám letos doma nepřeje. Druhé domácí utkání s podobným scénářem a stejným nulovým bodovým koncem. To znamená držení míčku výrazně v náš prospěch, což ale výhru ne vždy přinese. Škoda, že když už jsme v závěrečné části naším trvalým tlakem vyrovnali skóre a mohli následně soupeře dorazit, dostali jsme z ojedinělého protiútoku gól. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Dnes jsme si jeli pro tři body a to jsme taky splnili. Kluci makali od začátku do konce a to nám přineslo ovoce. Všem klům chcic za to poděkovat. Nyní nás čeká mistní firma na kuřata, přci jenom musíme doplnit síly. Děkuji soupeři za férové utkání.
57:53 GÓL FBŠ Všestary! 6:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #3 Daniel Moravec (6:7)
54:19 GÓL Florbalová akademie MB! 6:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (6:6)
50:34 GÓL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #11 Jan Ulman (5:6)
49:21 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB
39:10 Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
38:45 GÓL FBŠ Všestary! 4:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #21 Filip Píše, asistoval #28 Mikuláš Ryba (4:6)
32:55 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
31:14 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #44 Aleš Tůma (4:5)
29:56 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Mikuláš Ryba, asistoval #59 Martin Vlastník (3:5)
25:22 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #29 Petr Machač (3:4)
23:16 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (2:4)
20:45 GÓL FBŠ Všestary! 1:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec z trestného střílení (1:4)
13:21 GÓL FBŠ Všestary! 1:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #3 Daniel Moravec (1:3)
12:01 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Mikuláš Ryba, asistoval #74 Miloš Macháček (1:2)
10:23 Vyloučen hráč #22 Kryštof Šlambora družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
10:06 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #44 Aleš Tůma (1:1)
09:21 GÓL FBŠ Všestary! 0:1