• 59 58:20
    3:8
    (Pitek)

FBC Liberec B - FBC Slavia Praha 3:8
branky: 3. Petr Jahn, 17. Petr Jahn, 45. Lukáš Růžička - 4. Radek Kubala, 22. Radek Kubala, 30. Ondřej Otáhal, 37. Tomáš Svačinka, 40. Martin Fojtík, 50. Martin Fojtík, 53. David Laho, 59. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; diváků: 19; zásahy brankářů: Daniel Kupec 24 - Lukáš Rašovský 29; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnes nás bohužel zabrzdila vyloučení, která nás stála spoustu sil a zápasové tempo. Nedokázali jsme navázat na první třetinu a pustili soupeře do hry. Přidali jsme k tomu pár individuálních chyb, které soupeř trestal. Bohužel závěrečný tlak nám nevyšel a dnes odcházíme poraženi. Nicméně zcela zaslouženě. Děkujeme soupeři a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Zdravím manžele Obertanovi. I po velké sobotní veselici jsme odehráli skvělé utkání. Za mě mohu pouze chválit a vyzdvihnout golmana Rašovského a beka Procházku. Celkově výborný týmový výkon a zasloužené vítězství. Kvalitě zápasu přispěl i skvělý soupeř. Děkujeme jim za utkání! Pěkný zbytek neděle!
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:59 Dnešním on-linem Vás provázel Jakub Stejskal.
59:40 Jahn měl hattrick ve svých rukou ale neproměnil.
59:10 Liberec tlačí na Slavii.
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:20 GÓL FBC Slavia Praha! 3:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (3:8)
58:20 Svačinka střílí od modré jako Gudas a propálil vše co mu stálo v cestě.
57:57 Liberec je v plném počtu.
55:57 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
55:57 Kapitán zpytuje svědomí na trestné lavici.
54:38 Hosté v plném počtu.
54:18 Ferdan poslal ze své medvědobijky nekompromisní granát a málem zlomil tyč.
54:15 Liberec odstřeluje branku Slavie.
52:38 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
52:38 Ze střídačky hráčů Slavie se ozval komentář k práci sudích a byl hned potrestán.
52:32 GÓL FBC Slavia Praha! 3:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #28 Jakub Procházka (3:7)
52:32 Toto byl gól, který přesně odpovídá definici tap-inu.
51:38 Nejkrásnější ženou v publiku není nikdo jiný než Anička Čapková.
50:39 Výborně zahraná standartní situace Liberce nekončí brankou.
49:13 GÓL FBC Slavia Praha! 3:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #55 Ondřej Volf (3:6)
49:13 Fojtík svojí protitankovou střelou vymetl všechny pavučinky v Kupcově svatyni.
49:01 Je to snad Dominik Hašek?! Ne to pouze Rašovský předvadí neskutečný zákrok.
48:08 Hráči Slavie se zabydlují na obranné polovině Liberce.
47:10 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
47:10 Pecháček téměř usekl hráči Slavie hokejku a je za to náležitě potrestán.
46:55 Žagan ve slovním souboji s Beranem.
45:22 Jahn nebezpečně napadá obranu Slavie, je jako lev na lovu antilop.
44:27 GÓL FBC Liberec B! 3:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Lukáš Růžička, asistoval #23 Jakub Pecháček (3:5)
44:27 Růžička si odčinil svůj trest krásnou brankou.
43:40 Liberec dnes naráží na skvělého Rašovského ve svatyni hostujícího celku.
42:17 Slavie zamknula Liberec na utočné polovině a nepouští je k ničemu.
41:07 Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:07 Růžička moc blízko rozehrávce Slavie a je z toho vyloučení.
40:36 Ferdan v nesnázích ale hráči Slavie nevyužili nabídnuté šance.
40:00 Buly ve prospěch hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:45 GÓL FBC Slavia Praha! 2:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (2:5)
39:45 Velmi sporný gól teď vsítil Fojtík.
39:28 Vyloučen hráč #93 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zvedání florbalky
39:04 Kdo dnes zůstal pouze u mobilních obrazovek udělal velkou chybu.
38:12 Hra se ve vysokém tempu přesouvá z jedné poloviny na druhou.
36:03 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:4)
36:03 Svačinka využil nabídku od Kašovského a zapisuje se do statistik dnešního utkání.
34:46 Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
34:36 Hrubián Radostný opět likvidoval hráče Slavie a šel se po rozhodnutí sudího uklidnit na trestnou lavici.
34:24 Jahn vyhlíží šanci, díky které by zkompletoval hattrick.(3 góly)
33:13 Slavie rozhodně aktivnějším týmem druhého dějství.
31:52 Krásnou střelu ukryl Žagan za obránce ale jeho pokus neprošel přes hlouček hráču v předbrankovém prostoru.
31:11 Gesto fair-play ze strany Slavie bylo oceněno hlasitými ovacemi z publika.
30:42 Další 2 nebzpečné pokusy Slavie ale Kupec zasahuje.
29:36 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (2:3)
29:36 Otáhal si poradil s nabídnutou šancí na výbornou a posílá svůj tým do vedení.
29:07 Slavie nebezpečně usazená na utočné polovině.
26:32 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #5 Filip Kapitán.
26:32 Kapitán čaroval před golmánem ale nedokázal vsítit.
26:06 Domácí opět plném počtu.
25:29 Slavie zatím z přesilové hry neukázala nic světoborného.
24:06 Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení
24:06 Radostný sešrotoval hráče Slavie v rohu hřiště ale bohužel byl tento zákrok za hranou pravidel.
24:00 Kapitán prochází přes hráče Slavie jako nůž máslem.
23:19 Hráči Slavie jsou teď aktivnější.
22:35 Štička v obrovské šanci míjí branku.
21:43 Hráči Slavie protestují proti výrokům sudího. Marně.
21:09 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #28 Jakub Procházka (2:2)
20:00 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:37 Radostný se právě pohyboval po hřišti rychlostí světla NEUVĚŘITELNÉ
17:32 Slavie se svým tlakem snaží odpovědět na gól domácích.
16:21 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #69 Filip Radostný (2:1)
16:21 Po aboslutně náhodné nahrávce Radostného se Jahn ocitl v místech odkud hráč jeho kvalit nemá šanci minout.
15:40 Kapitán poučený sudím o svých trestuhodných činech.
15:09 Utkání stále probíha ve velmi vysokém tempu.
14:38 Nebezpečna střela vyšla z hokejky Šklíby.
13:22 Kapitán čaruje na hřišti jako Harry Potter.
12:40 Procházka žabičkou našel spoluhráče ale ten selhal.
10:39 Liberecká třetí formace zatlačená na vlastní polovině, vysvobodil jí až hvizd sudího.
09:08 Ochozy haly míčových sportů jsou narvané k prasknutí.
08:13 Liberec v problémech ale Slavie nevyužila svého tlaku.
07:00 Střela z hokejky Kořínka jenom těsně míjí soupeřovu svatyni.
05:36 V obrovské šanci se teď objevil obranou zapomenutý Fojtík ale neproměnil.
03:40 Rychlá odpoveď ze strany Slavie a skóre je opět 1:1.
03:28 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #88 Jakub Puciow (1:1)
02:23 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #5 Filip Kapitán (1:0)
02:23 Krásná táhlá rána Jahna rozvlnila síť.
01:20 Nebezpečnou střelu vypustil ze své hokejky Pitek.
00:01 Buly vyhrává hostující tým.