8:4
    Jan KRÁL
    (Sekyra)

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:4
branky: 12. Pavel Sekyra, 14. Ondřej Neuman, 28. Josef Dalibor, 30. Tomáš Szabo, 45. Jiří Špak, 46. Pavel Sekyra, 50. Ondřej Neuman, 52. Jan Král - 2. Šimon Říha, 12. Šimon Říha, 17. Denis Dlouhý, 24. Petr Janíček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 24 - Josef Němec 29, David Stibor -4; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:0
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:59 Junioři v závěru ještě pěkně zatopili hostům, ale gól z toho nebyl.
58:58 Zápas se již dohrává. Ve 3. třetině Panteři rozhodli o osudu utkání 4 góly. Za poslední třetinu zasloužené 3 body do tabulky.
55:55 A je to tu, junioři se dostávají do zápasu, aspoň na chvíli. Držme panteřím nadějím palce ;)
55:30 Hosté se snaží se zápasem něco udělat, ale příliš se jim to nedaří.
54:10 Zápas vypadá rozhodnutě, uvidíme i panteří juniorskou letku? Uvidíme, ale stav by tomu nahrával.
51:46 Další pohledná akce a Panteři vedou už o 4 góly. Pěkně Jéňa! A hosté reagují změnou v brankovišti.
51:44 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (8:4)
51:44 Střídání brankáře. Nový brankář #55 David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
51:11 "Já nemůžu hrát", pronesl Špaky, když mu hostující brankář sebral florbalku, vše ale hráči berou s úsměvem.
49:55 Ňouma opět ze vzduchu a opět bezchybně. To už vypadá nadějně!
49:53 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:4)
49:35 Hosté se ubránili a Sabič z trestné ve velké šanci, bohužel nedal.
47:14 Smůla domácích, Sabič podklouzl a při tom zasáhl balónek, 2 minuty, další přesilovka hostů.
47:13 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra na zemi
46:55 Srážka Sabiče s hostujícím brankářem, ten je otřesen, ale je to tvrdý podkrkonošký chlap a ten něco vydrží.
45:37 Krásná akce, Sabič dlouhým lobem oslovil Sekyho, ten se elegantním zpracováním zbavil obránce a pak i s přispěním gólmana míček skončil v bráně.
45:36 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
45:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #18 Tomáš Szabo (6:4)
44:14 Nejdříve ve velké šanci selhal Sabič, ale další velezkušený domácí hrač, Špaky, povedenou střelou přes 3 odrazy poprvé strhává vedení na tu správnou stranu. Domácí vedou!
44:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (5:4)
43:00 Tak tohle byl zákrok večera! Kuba v domácí braně již ležel, ale ruka najednou vystřelila a chytila jistý gól. Zlatá ruka ;)
40:01 Bude tato třetina tím posledním dnešním dějistvím? Nebo se, stejně jako včera, dočkáme prodloužení?
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:59 Ve druhé třetině jsme viděli silový florbal, hosté odskočili o 2 góly. Ale vyloučení domácích týmu kupodivu prospělo a 1 gól v oslabení a druhý hned po skončení trestu znamená, že po 2 třetinách máme nerozhodný stav. Ve 3. třetině uvidíme další drama. Tento víkend již druhé v podání Panterů.
39:00 Šance jsou na obou stranách, ale góly nepřichází. 4:4 to není typický stav panteřích zápasů po 2 třetinách.
34:04 Teď 2 super zákroky golmana v bílém. Teď tým hodně podržel!
31:55 Další šance, tentokrát Sekyho, brankář chytá a drží hosty.
31:00 Králík trefil horní tyčku, Panteři opět přitápí pod kotlem. A další tyčka, domácí mají i velkou smůlu.
29:05 Tak Jéňovo vyloučení Pantery nakoplo a máme tu opět vyrovnaný stav. Tyhle rychlé góly Panteří umí.
29:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:4)
27:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #80 Josef Dalibor, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:4)
27:00 Jéňa zkouši lakros, bohužel rozhodčí mu to ocenili 2 minutami.
26:56 Vyloučen hráč #7 Jiří Jeník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
26:10 Panteři v tlaku, ale k velkým šancím to zatím nevede.
24:00 Hosté opět odskakují a vedou o 2 góly, nenápadná střela propadla do domácí sítě. Škoda, ale víme, že Panteři umí rychle otočit.
23:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (2:4)
22:02 Skippy vybojoval, Seky z první, bohužel míček trochu skočil a střela se nepovedla.
21:00 Panteři se snaží, nástup do třetiny se povedl, ale gól z toho zatím není. Ale pozor i na hosty, jsou rychlí a i oni už zahrozili.
20:01 Vzhůru do druhé dvacetiminutovky.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:59 Máme tu konec první třetiny, ve které padlo 5 gólů a stav je 3:2 ve prospěch hostů. Těšme se, co hráči předvedou ve třetině druhé.
19:15 Sekyho táhlá střela, bohužel vedle. Teď na druhé straně rozezvonili hosté tyčku. V závěru třetiny jsou lepším týmem.
18:41 Souboje u mantinelu s Pádličem bolí. Nová zkušenost pro královedvorské.
17:00 Rychlá a hlavně přesná střela hráče 72 a hosté opět vedou.
16:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #18 Martin Heřmanský (2:3)
16:00 Sabič si podvrtnul kotnéík nebo koleno, věřme, že bude moc pokračovat.
15:04 Panteři po vyrovnání ožili a hra má teď spád, je jich plné hřiště.
13:10 Sabič zavelel k útoku, nejdříve nedal, ale pak zkušeně prostrčil míček k Ňoumovi a ten se ze vzduchu z první nemýlil.
13:09 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
12:00 Rychlá souhra Panterů a máme sníženo. Hůzič nezištně na Pavla Sekyru a střela z první a ono to půjde ne že ne.
11:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #88 Pavel Hůza (1:2)
11:06 Pádlo střela, Sabič střela, ale gól bohužel na druhé straně.
11:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #10 Tomáš Zíbr (0:2)
10:30 Hosté zkazili dobrou příležitost ze standartky.
08:03 Sabič vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře tvrdou ranou, ten předvedl pěkný zákrok a chytá.
06:51 Další chyba, naštestí hosté nepotrestali. Na druhé straně výživná střela Hůziče. Zápas se dostává do tempa.
05:02 Velká šance v oslabení, bohužel ani Ňouma ani Špaky nedali. Snad to Pantery probudí.
03:05 Panteři jsou natěšení a všichni chtějí hrát, bohužel v 6 to je za 2 minuty. První přesilovka utkání.
03:03 Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání
01:50 První chyba, první střela na bránu a bohužel první gól královedvorských.
01:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
01:05 Vlažný začátek rozčísla první střela hostů, naštěstí mířila vedle.
00:01 Vítáme Vás u dalšího domácího matche Panterů. Tentokrát proti Sokolu Dvůr Králové.