8:7
    Jan JANEČEK
    (Kukal)

FBC Pitbulls Kolín - FBC Panthers Liberec 8:7p
branky: 15. Tomáš Kukal, 17. Jan Janeček, 26. Václav Klepal, 41. Filip Pletka, 44. Tomáš Kukal, 46. Tomáš Humpolák, 47. Filip Pletka, 64. Jan Janeček - 7. Jiří Špak, 14. Jan Král, 18. Jiří Špak, 21. Jiří Špak, 38. Jan Burkoň, 53. Jan Král, 60. Jan Král; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 28 - Jakub Rudiš 25; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:2, 1:0
65:00 Komentář hostů: komentář vedoucího družstva domácích Petra Cíchy: "Velmi těžký zápas se zkušeným soupeřem, který dokázal potrestat naše individuální chyby a nedůraz v obraně. Přečkali jsme složité chvilky a dokázali se vždy vrátit do zápasu a nakonec urvat vítězství v prodloužení. Jelikož nás koncovka v předchozích zápasech zlobila, tak si toho cením."
65:00 Komentář domácích: komentář kapitána hostů: Dvě třeti jsme měli zápas ve své režii, poté totální black out na začátku třetí části, který nás stál dva body. nGratulujeme nadšeně bojujícím domácím a děkujeme divákům a pořadatelům.
65:00 Ukončení prodloužení
63:32 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #88 Tomáš Kukal (8:7)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 15:18
59:29 Timeout FBC Pitbulls Kolín
59:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #17 Jan Obermann (7:7)
58:54 Timeout FBC Panthers Liberec
57:05 Pletka nevyužil krásné šance
52:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:6)
51:19 Kolín si sice i v přesilovce dvakrát po sobě střelil na bránu, ale neuspěšně
50:06 Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování florbalky
46:04 trenér domácích měl o třetinové pauze nejspíš velmi dobrý proslov
46:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (7:5)
45:46 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #91 Trong Le Xuan (6:5)
44:25 a zas tu máme velmi napínavé score
43:59 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #21 Václav Klepal (5:5)
40:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #21 Václav Klepal (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
37:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #22 Jan Král (3:5)
37:25 Kolín i v oslabeni hraje na sopeřově polovině
36:40 Vyloučen hráč #38 Petr Novák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká florbalka
34:54 tribuna tu krásně ožívá a fandí
31:58 Kolín dostává Liberec pod tlak v přesilovce
30:08 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
26:58 Rudiš velmi hezky chyceno
25:13 Klepalův premierový gol v divizi
25:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #88 Tomáš Kukal (3:4)
24:38 Humpolák hezká střela, ale mimo
24:16 Liberec drží kolín pod tlakem
20:59 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:08 hraje se nahoru dolu
17:34 Liberec Kolínskému golu rychle odpovídá
17:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #10 Jan Burkoň (2:3)
16:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
15:44 zápas nabírá obrátky už na začátku
14:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #48 Jan Janeček (1:2)
13:02 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (0:2)
12:45 Mareš výborný zákrok
08:57 na tribuně vítáme užasných 58 lidí
06:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
04:30 velmi hehké prihrávky Liberce nakonec nevedly ke golu
02:30 krásná střela Reithara
00:02 úvodní buly vyhrál tým hostů
00:01 Vímtáme všechny diváky dnešní divizního zápasu