3:5
    Jan ULMAN
    ()

Floorball Club FALCON - Florbalová akademie MB 3:5
branky: 24. Vojtěch Řádek, 26. Radek Blažek, 51. David Sgall - 6. Jiří Krouský, 7. Michal Stehlík, 28. Tomáš Malý, 54. Kryštof Šlambora, 60. Jan Ulman; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3 + Michal Stehlík 4 + TDKU; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michal Novák 25 - Vojtěch Šimon 22; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:2
60:00 Komentář domácích: Soupeř nám udělil lekci z efektivity. Pořádně hrát jsme začali až ve druhé třetině, ale jen góly z přesilovek na vítězství nestačí. Děkuji divákům, kteří dorazili na Mělník v hojném počtu!
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Děkuji týmu za vybojovanou výhru, která by nás mohla dobře nakopnout do sezóny. I když jsme opět podstoupili zbytečně dost vyloučení, zápas jsme po psychické stránce ustáli se ctí. Nebyli jsme sice lepší, ale zase o něco produktivnější. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:57 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman bez asistence (3:5)
57:20 Timeout Floorball Club FALCON
53:43 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Kryštof Šlambora, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:4)
50:18 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #96 Michal Novák (3:3)
48:50 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
27:16 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (2:3)
25:19 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #68 Patrik Koníček (2:2)
23:49 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #61 Miloš Beer (1:2)
23:43 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB do konce utkání
23:43 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za nesportovní chování
21:33 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
21:33 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
20:35 Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:14
15:34 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
06:55 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (0:2)
05:20 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #11 Jan Ulman (0:1)