5:9
    Miroslav KUŘE
    (Beneš)

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:9
branky: 9. Matěj Mikšovský, 11. Jiří Vlček, 26. Matěj Mikšovský, 38. Matěj Mikšovský, 51. Matěj Mikšovský - 4. Dominik Jansa, 12. Miroslav Kábrt, 26. Dominik Hebelka, 27. Marek Weinelt, 39. Marek Weinelt, 42. Marek Weinelt, 45. Marek Weinelt, 49. Dominik Jansa, 59. Miroslav Kuře; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:7; využití: 2:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 17, Jan Pop 8 - Jan Beneš 19; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Hostující trenér neposkytl komentář.
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Na začátek sezóny nás prověřil velmi kvalitní soupeř, se kterým jsme odehráli vyrovnanou první polovinu zápasu. Ve zbytku utkání přebrala Rtyně iniciativu a zaslouženě zvítězila. Škoda neefektivity v zakončení - mohla nás vrátit zpět do utkání. Bojovnost nám nechyběla, za tu náchodským hráčům děkuji. Rtyni gratuluji k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:49 Rozhodčí nařídili trestné střílení, ale Matěj Mikšovský sportovně uznal, že nebyl faulován. Rozhodčí tedy trestné střílení odvolal.
59:04 Náchod opět bez brankáře.
58:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #1 Jan Beneš (5:9)
57:47 Náchod bez brankáře.
57:46 Timeout Florbal Primátor Náchod B
56:40 Náchod opět na míčku.
55:59 Náchodští vysoko napadají, ale obrana Rtyně si s tím zatím ví rady.
55:04 Daniel Kříž netrefuje odkrytou branku.
54:32 Náchod kombinuje v útočném pásmu.
52:31 Lukáš Jirásek vypíchnul míček obránci, následnou střelu však Beneš chytil.
50:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (5:8)
50:16 Vlček trefuje pouze boční síťku.
49:37 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:17 Jakub Martinec vyběhl z trestné lavice slavit branku svého týmu, následuje tedy další přesilovka pro Náchod.
48:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #29 Miroslav Kuře (4:8)
48:16 Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
47:41 Začíná přesilovka Náchoda.
46:54 Vlček vyslal jeho pověstnou pumelici, ale brankář zakročil.
46:50 Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
46:39 Vlášek vyváží míček z obraného pásma.
45:41 Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
45:12 Vlček na koberčku u rozhodčích.
44:21 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Pop družstva Florbal Primátor Náchod B
44:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:7)
42:39 Grulich úspěšně vybojoval míček za brankou soupeře.
41:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (4:6)
41:49 Rtyně využívá přesilovou hru.
41:31 Téra netrefuje branku.
40:44 Stuchlík teď dvakrát podržel domácí.
40:11 Vyloučen hráč #19 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
38:46 Rtyně jde opět do vedení.
37:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #19 Lukáš Prause (4:4)
37:19 Máme zase vyrovnáno! Lukáš Prause vybojoval míček na polovině hřiště a nahrál Mikšovskému, ten vymetl pravou šibenici.
36:36 Teď zachránila Stuchlíka tyčka.
35:05 Náchodští se snaží dostat do útoku, ale Rtyně dobře brání.
32:17 Vlášek se přihlásil o míček a uspěl s tím u rozhodčích. Náchod bude rozehrávát ve svém obraném rohu.
31:02 Jirásek napálil pouze svého spoluhráče.
29:51 Daniel Kříž se probíjel ke střele, ale obrana hostů ho dokázala ubránit.
28:32 Patrik Winter orazítkoval horní tyč a o chvíli později zablokoval střelu hostů.
27:20 Lukáš Prause střílel z otočky, brankář však střelu vyrazil.
26:24 Náchod bohužel inkasuje po čtvrté.
26:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (3:4)
25:56 Teď jsme viděli dvě branky v rychlém sledu, nejdříve vedoucí branku hostů a následně vyrovnávací branku domácích.
25:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:3)
25:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #10 Miroslav Kábrt (2:3)
24:55 Náchod ani jednu přesilovku nevyužil, stav je stéle 2:2.
22:07 Hostům začátek druhé třetiny nevychází, další přesilovka pro Náchod. Tentokrát za špatné střídání.
22:06 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
22:02 Vlášek nabíjel Rázlovi, ale branka nepadla.
20:01 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zdržování hry
20:01 Hosté si s příchodem dali na čas. Náchod má tedy přesilovou hru.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11 Matěj Stuchlík předvedl další skvělý zákrok.
16:49 Míček teď poskakoval ve velkém brankovišti domácích, ale Matěj Stuchlík vše vyřešil.
14:55 Kombinace Lukáše Rázla a Adama Jakubského končila střelou na branku, ale gol to nebyl.
11:52 Náchodští mají další přesilovou hru a mohou si vzít své vedení zpět.
11:28 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt bez asistence (2:2)
10:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:1)
08:43 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
08:43 Přesilovou hru si zahraje i Náchod.
08:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
07:55 Náchod v plném počtu.
06:41 Hosté se zatím v přesilové hře k ničemu nedostali.
05:54 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
03:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #17 David Šimáně (0:1)
02:45 První střela zápasu. Postaral se o ní Matěj Mikšovský, ale brankář úspěšně vyrazil.
01:33 Náchodští mají volný úder na polovině hřiště.
00:01 Úvodní vhazování pro hosty.