59
  • 59 58:06
    Koberovy

TJ Sokol Koberovy - FBC Pitbulls Kolín 5:3
branky: 9. Michal Slavík, 11. Petr Frkala, 17. Lukáš Švitorka, 21. Jiří Havrda, 50. Jan Novotný - 16. Jindřich Smejkal, 26. Jan Janeček, 52. Marek Reithar; rozhodčí: Josef Kubát - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 14 - Lukáš Mareš 19; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí): Podobně jako v předchozím zápase v Poháru nám domácí dali lekci v produktivitě, která nás zatím trápí. Je před námi ještě hodně práce, ale věřím, že odvetný zápas v Kolíně už bude z naší strany podstatně efektivnější. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Náš dnešní výkon měl k ideálu hodně daleko. Pozitivní je zejména bojovnost ve třetí třetině a i obranná hra fungovala vcelku dobře. Naopak přesilovka a útočná hra jsou věci, na kterých budeme muset do sezony těžce zapracovat, aby tohle nebyly jediné tři body sezony. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezoně.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
58:06 Timeout TJ Sokol Koberovy
56:43 Timeout FBC Pitbulls Kolín
55:43 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #10 Jan Dus (5:3)
50:39 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
49:10 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (5:2)
48:17 Hraje se nahoru dolu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:43 Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování
37:17 Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
25:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #19 Jindřich Smejkal (4:2)
24:21 Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:10 Střelu Novase tečoval Jiří Havrda a míček skončil v sítí soupeře.
20:49 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #77 Jan Novotný (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:38 Vyloučen hráč #15 Matyáš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
16:35 Vidíme zde poměrně atraktivní utkání plné napínavých akcí na oboustranách.
16:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:1)
15:05 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #66 Tomáš Humpolák (2:1)
12:50 Máme zde první přesilovku domácích, kteří zatím obléhají půlku hostí.
11:32 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
10:50 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #93 Adam Buriánek (2:0)
08:28 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:0)
08:25 Michal Slavík otevírá kanadu Koberov v této sezóně. Ukázal své dlouholeté zkušenosti, natáhl a trefil branku 10 cm nad led,
04:40 Hrubou chybu domácích nedokázal proměnit utočník soupeřů.
03:20 Fajfka neskutečným zákrokem vychytal střelu beka soupeřů.
01:25 Fajfka si zlehounka osahal míček.