• 33 32:23
    1:10
    (Roháč)

SK Florbal Benešov - ACEMA Sparta Praha C 2:10
branky: 1. Matěj Láska, 33. Matěj Láska - 2. Štěpán Indra, 4. Lukáš Mitera, 5. Štěpán Indra, 9. Štěpán Indra, 9. Ondřej Vopička, 12. Lukáš Mitera, 21. Lukáš Mitera, 24. Adam Bareš, 27. Lukáš Mitera, 33. Lukáš Mitera; rozhodčí: Matouš Čistecký - Christopher Matheson; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 1:6, 0:2, 1:2
32:50 GÓL SK Florbal Benešov! 2:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #97 Matěj Láska bez asistence (2:10)
32:23 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #78 Adam Roháč (1:10)
26:51 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #9 Štěpán Indra (1:9)
23:59 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #6 Adam Bareš, asistoval #87 Jan Urych (1:8)
20:21 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #87 Jan Urych (1:7)
11:48 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:6
08:58 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #17 Ondřej Vopička, asistoval #87 Jan Urych (1:5)
08:18 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Štěpán Indra bez asistence (1:4)
07:01 Vyloučen hráč #27 Jakub Mokrý družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání
04:32 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #27 Jakub Mokrý (1:3)
03:29 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:2
01:24 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #87 Jan Urych (1:1)
00:18 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #97 Matěj Láska, asistoval #88 Matyáš Mareš (1:0)