(Coufalík)
  • 36 35:19
    Tatran

SK Florbal Benešov - SummerCamps Tatran Střešovice C 6:5
branky: 8. Adam Balík, 20. Adam Balík, 28. Tomáš Filip, 35. Adam Balík, 36. Tomáš Filip, 36. Vít Mokoš - 12. Martin Barták, 13. Jiří Petřík, 13. Filip Hruška, 14. Miroslav Prosa, 23. David Hruška; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Martin Kvasnica ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 4:0
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Po třech brankových situacích se benešov opět dostává do vedení. Děkujeme beneborcům!! Samozřejmě i Tatranu patří díky.
35:19 Timeout SummerCamps Tatran Střešovice C
35:19 GÓL SK Florbal Benešov! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #1 Ondřej Coufalík (6:5)
35:10 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip bez asistence (5:5)
34:03 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #35 Tomáš Filip (4:5)
33:06 Čas ubíhá a zákroky jsou tvrdší a tvrdší...
27:04 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #20 Adam Balík (3:5)
27:04 Ticho před bouří panuje v celé hale. Prolomuje jej však T.Filip a A.Balík kásnou souhrou, která končí připsanou brankou domácích.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:22 V dnešním zápasu se objevuje pomalu zapomenutá legenda Vít Novák. Můžeme se jen ptát... posílí benešovskou sestavu i příště?
22:04 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:5
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #16 David Hruška, asistoval #60 Petr Pavelka (2:5)
19:01 Beneborci vyslyšeli volání jara a ze své hibernace se začínajím pomalu probouzet. Můžeme jen doufat, že neusnou na vavřínech.
19:00 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #3 Lukáš Koukol (2:4)
17:03 Vyloučen hráč #68 Jiří Friesz družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
16:26 Coufalík zakročil a balonek se nedostal za brankovou čáru.
14:39 Timeout SK Florbal Benešov
14:39 Je lepší kráčet sám než v davu, který jde špatným směrem. Tak snad se benešov probudí ze zimního spánku.
13:21 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #60 Petr Pavelka (1:4)
12:41 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:3
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #57 Filip Hruška, asistoval #8 Štěpán Píša (1:3)
12:22 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #97 Jiří Petřík, asistoval #58 Lukáš Bulderbergs (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Po první třetině je tempo velice rychlé a stav vyrovnaný.
11:53 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #57 Filip Hruška (1:1)
07:11 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík bez asistence (1:0)
07:11 Oslabení dokonce Benešovu prospělo a další bod si připisuje beneborec  Adam Balík.
06:43 Vyloučen hráč #15 Adam Nedbal družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
04:59 Zápas je zatím vyrovnaný na obě strany.
02:12 Souhra hráčů Koukola a T.Filipa je neskutečná. Doufáme, že tuto snahu aplikují v nějaké blízké brankové situaci.
00:01 Zdravíme vážené fanoušky florbalu a přejeme příjemné sledování dnešního klání.