2

0

2.

SK Alien Nation - SK Florbal Benešov 6:5pn
branky: 14. Dominik Ottomanský, 15. Patrik Gabriel Hofman, 25. David Klabeček, 27. Dominik Ottomanský, 28. Jakub Pírko, N Tomáš Dejmek - 13. Matěj Láska, 15. Dominik Čihák, 25. Vít Mokoš, 34. Vít Mokoš, 34. Vojtěch Táborský; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Michael Beňačka ? - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #7 Tobiáš Truhelka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #5 Tomáš Dejmek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #88 Ondřej Coufalík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #15 Tobias Ševčík a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:30 Toto je náš poslední minutkový zápis. Přejeme hezký večer, a pokud vás zajímají naše další minutkové recepty, neváhejte se obrátít na Kulíšáka
34:30 Šance vetřelců porazit benešov, když už se jim nepodařilo porazit Ellen Ripleyovou
34:09 Vyloučen hráč #97 Matěj Láska družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
33:30 Mokoš nezmokval a pomohl utábořit míček v bránce od Táborského, který následně utábořil míček sám
33:13 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský bez asistence (5:5)
33:07 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #30 Vojtěch Táborský (5:4)
32:49 Vyloučen hráč #11 Lukáš Sršeň družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
32:30 Loptička si hráje na schovávanou, ale asi nepočítala, že hráči florbalu nejsou tak dobří v hraní na schovávanou
31:30 Chvilka poezie: Miroslav Klárek - "Okusovala párek"
30:30 Jsem napnutý jak knoflík na svetru obdařené dámy
29:30 Rozhodčí se pravděpodobně předhánějí, kdo vyloučí více jedinců
28:45 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Táborský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
28:30 Když Sus je zkratka Suspicious, je Pod zkratka podezřelý?
27:41 GÓL SK Alien Nation! 5:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #9 Jakub Pírko bez asistence (5:3)
27:30 Hranaté mantinely opět okrašlují zdejší halu
26:30 Čas plyne jako voda. Kudla pomalu ...
26:04 GÓL SK Alien Nation! 4:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #10 Dominik Ottomanský, asistoval #15 Tobias Ševčík (4:3)
25:30 NO GOAL! Po střele vetřelců rozhodčí rozpažil obě ruce na známení NO GOAL!
24:59 Vyloučen hráč #88 Ondřej Coufalík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
24:35 GÓL SK Alien Nation! 3:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #51 David Klabeček bez asistence (3:3)
24:30 Bujná radost Benešova pravděpodobně rozproudila krev v žilách zuřivých obyvatel okoli této haly, háklivých na hluk
24:27 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (2:3)
23:30 Čokoľvek musíme napísať lebo nám docháza čas
22:30 Slova jsou jen kapky deště a ty voláš ať prším ještě
21:30 Doufám, že si dnešní zápas užíváte. My tedy ano
20:30 Jsou tito vetřelci ze světa Hvězdných válek, neboť jejich střely odpovídají těm z laserových pušek
19:30 Dominik Domino Dom je vyvoláván po celé hale
18:30 Zapisovatel prokazuje svůj um, když našel více balonků za mantinelem v okamžiku, než oba týmy vstřelili gólů
17:30 Loptička se vydala na neočekávanou cestu
16:47 Vyloučen hráč #40 Vít Mokoš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
16:30 A je to v mantinelu
16:14 Vyloučen hráč #7 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:30 Fotbal
14:40 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #81 Dominik Čihák, asistoval #40 Vít Mokoš (2:2)
14:36 GÓL SK Alien Nation! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #30 Patrik Gabriel Hofman, asistoval #10 Dominik Ottomanský (2:1)
14:30 Rozhodčí dovzpažil
13:30 Rozhodčí, hráči i trenéři diskutovali dlouhé 4 vteřiny o trajektorii kulatého předmětu používaným ke hře florbalu
13:08 GÓL SK Alien Nation! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #10 Dominik Ottomanský, asistoval #11 Lukáš Sršeň (1:1)
12:38 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #97 Matěj Láska, asistoval #15 Adam Nedbal (0:1)
12:30 Opět po minutě se vám hlásíme z X3M (n)ice arény
11:30 Dvě berušky si nám poletují po hříšti
10:30 Krásná střela chtěla vymetat pavučiny v bráně, ale brankář benešova je pravděpodobně ochránce přírody
09:30 Svižná střela střelce skočila smutně
08:30 Mantinely rozkopnuty po vzoru kovbojů v barech
07:30 Hlavní pořadatel se vydal na misi zachraňovat loptičky
06:30 V celé hale docházejí loptičky. Plachty v okolí je požírají jak černá díra světlo
05:30 Sekaná jako od babičky
04:49 Vyloučen hráč #74 Mikuláš Prošek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
04:30 Mantinely ladně popadaly v celé hale jako domino, nebo listí na podzim
03:30 Když se seká les lítají třísky a tak se vetřelec ševčík přesunul na trestnou lavici
03:17 Vyloučen hráč #15 Tobias Ševčík družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
02:30 Rána jako z kánónu od Vetřelců
01:30 Zápas má velice rychlé tempo.
00:30 Tento zápis dokazuje, že cestování časem je možné. Toto píšu z času 24:00