13:3
    Michal RADA
    (Karel)

Penco Tatran Střešovice B - Viking TJ Kobylisy 13:3
branky: 2. Kryštof Klement, 13. Michal Rada, 15. Vojtěch Kucharčík, 18. Jakub Klápa, 18. František Vladimír Žilka, 21. Daniel Pavlac, 23. Jakub Klápa, 34. Daniel Pavlac, 34. Jakub Klápa, 38. Jakub Klápa, 42. Štěpán Lovíšek, 44. Adam Karel, 45. Michal Rada - 5. Adam Kropík, 15. Tadeáš Rychetský, 22. Vít Komorný; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Daniel Grener; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lev Kliment ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 6:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:14
44:56 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 13:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #20 Adam Karel (13:3)
43:46 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 12:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #35 Jakub Šolle (12:3)
42:19 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
42:19 Kyml diskutuje nakonec své vyloučení bere s úsměvem
41:26 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 11:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #5 Štěpán Lovíšek bez asistence (11:3)
37:07 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 10:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (10:3)
36:38 Tatran si dneska pravděpodobně natočí nejmíň10tku
33:57 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 9:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #11 Jáchym Holý (9:3)
33:06 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 8:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #12 Daniel Pavlac, asistoval #13 František Vladimír Žilka (8:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:11
25:00 Tatran si zatím vaří čajíček podle své chutě
23:32 Trenér Vikingů povzbuzuje svého svěřence slovy: ´´Dělej bažante!!!´´
22:23 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 7:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #25 Matěj Dvořák (7:3)
21:12 Vikingové snižují na rozdíl 3 bránek po ukázkové standardce
21:11 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (6:3)
20:57 Časoměřič (Hobbit) nezvládá svoje povolání
20:29 Uvidíme co timeout přinese do hry
20:28 Timeout Viking TJ Kobylisy
20:28 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 6:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #12 Daniel Pavlac, asistoval #27 Matěj Kučera (6:2)
19:03 A dokonce se přidala i invalidní osoba
19:02 Na pořadatelský mústek přišel Maďarský velvyslanec
17:36 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 5:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #13 František Vladimír Žilka, asistoval #26 Max Schindler-Wisten (5:2)
17:36 Poweshot z půlky končí dalším gólem
17:04 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (4:2)
17:04 Klápa se prošermoval až ke vstřelené brance
15:37 Vikingové si do čakosquaregarden přivezli florbalky z Ohia ale zatím to nepřináší své ovoce
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:28 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #14 Kryštof Klement (3:2)
14:05 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (2:2)
14:05 Kobylky úspěšně upíjí tatranský čaj
13:40 Přésa kobylek nikam nevede
12:52 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:1
12:52 Tatran skóruje v oslabení
12:30 Kobylky mají šanci si upít z tatranského čaje
12:12 Vyloučen hráč #63 Tomáš Fodor družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za hra na zemi
11:55 Tatran se probuggoval přes mantinel ale situace gólem nekončí
10:54 Vikingové hledají recept na tatra tea
10:20 Tatran se snaží hrát tiki-taka ale bohužel marně
07:22 Mac fauluje :((
04:08 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #2 Matyáš Rychetský (1:1)
04:08 zajímavá šance tatranu končí v bloku a Kobylisy vsítili branku z protiútoku
01:02 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #20 Adam Karel (1:0)