3

2

4.

FBC Draci Říčany - FBC Kutná Hora 4:3pn
branky: 10. Štěpán Končický, 13. Filip Svoboda, 19. Vojtěch Honzák, N Marek Svoboda - 19. Daniel Vaněk, 21. Michal Trník, 38. Michal Trník; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Šrůta ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #13 Petr Vávra , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:15 Timeout FBC Draci Říčany
38:20 Vyloučen hráč #66 Jakub Jan Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
37:44 GÓL FBC Kutná Hora! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #62 Jakub Franc (3:3)
22:28 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
20:30 GÓL FBC Kutná Hora! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:2)
18:59 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:1)
18:16 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Daniel Vaněk, asistoval #13 Petr Vávra (2:1)
12:36 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #27 Antonín Lávička (2:0)
09:01 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #66 Kilián Smetánka (1:0)
03:12 Vyloučen hráč #22 Robin Vazač družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání