2

2.

série

Prague Tigers - Panthers Praha B 5:6pn
branky: 15. Adam Jánský, 22. Jakub Flek, 30. Adam Jánský, 33. Marek Zendulka, 40. Adam Jánský - 2. Matěj Krajc, 2. Dominik Novotný, 19. Ryan Ian Rolan, 42. Dominik Novotný, 42. Ondřej Langer, N Matěj Krajc; rozhodčí: Jakub Krise - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Hladký ?, Filip Češner ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #68 Prokop Hlaváč a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #92 Michal Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #25 Matěj Krajc a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #37 Jakub Flek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 dostáváme se do samotných nájezdů
44:39 Tigers si také vybírají svůj oddechový čas, uvidíme co vykouzlí
44:38 Timeout Prague Tigers
44:10 Pozor, už se zde začínají lámat florbalky!
43:30 Vyloučen hráč #92 Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:30 možná se nám zde vyskytl rozhodující moment celého zápasu
42:00 time-out se Pantherům vyplatil
41:51 GÓL Panthers Praha B! 5:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Ondřej Langer, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (5:5)
41:28 GÓL Panthers Praha B! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #68 Prokop Hlaváč (5:4)
39:57 Timeout Panthers Praha B
39:57 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (5:3)
39:57 Panthers si berou time-out, třeba něco vymyslí
34:15 vyloučený hráč se nám právě přiznal, že je to jeho první dvojka v životě
34:14 Vyloučen hráč #16 Marek Zendulka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
32:42 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #11 Lukáš Valenta (4:3)
32:42 Tigers překvapují soupeře a rychlým brejkem v oslabení otáčí vývoj zápasu na svou stranu
31:55 Vyloučen hráč #42 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
30:01 Tigers mění golmany
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Češner družstva Prague Tigers
29:32 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #37 Jakub Flek (3:3)
29:07 intenzita zápasu se zvyšuje
25:42 hráč Tigers zakopl o rozhodčího
21:12 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek, asistoval #8 Radek Šach (2:3)
20:32 Vyloučen hráč #77 Daniel Brabec družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
20:10 zápas se zatím nese v přátelském duchu
18:18 GÓL Panthers Praha B! 1:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #10 Ryan Ian Rolan bez asistence (1:3)
14:42 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #4 Martin Beneš (1:2)
01:31 GÓL Panthers Praha B! 0:2
01:22 GÓL Panthers Praha B! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Matěj Krajc, asistoval #13 Ondřej Langer (0:1)