1

3.

série

SK Black Dragons - TEXAS LONGHORNS C 3:4pn
branky: 9. Martin Laštovka, 24. Martin Laštovka, 36. Rudolf Jung - 22. Petr Remiš, 31. Jan Drebitko, 36. Dominik Havel, N Dominik Havel; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #58 Roman Horejš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #90 Dominik Havel a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #4 Petr Remiš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #4 Rudolf Jung , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #66 Tomáš Lasek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:53 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 3:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #52 Daniel Bartuněk (3:3)
35:27 GÓL SK Black Dragons! 3:2
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #4 Rudolf Jung, asistoval #27 Jan Pintr (3:2)
35:15 Timeout SK Black Dragons
35:15 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání
30:23 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #37 Jan Drebitko, asistoval #7 František Matějka (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:25 GÓL SK Black Dragons! 2:1
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #10 Martin Laštovka, asistoval #26 Petr Lhotka (2:1)
21:18 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #4 Petr Remiš bez asistence (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:52 Vyloučen hráč #19 Jan Sátra družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za špatné střídání
10:10 Vyloučen hráč #83 Petr Havlíček družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání
08:32 GÓL SK Black Dragons! 1:0
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #10 Martin Laštovka, asistoval #4 Rudolf Jung (1:0)
08:11 Vyloučen hráč #52 Daniel Bartuněk družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání
03:51 Vyloučen hráč #28 Jakub Dobiáš družstva SK Black Dragons na 2 minuty za sekání
00:20 Vyloučen hráč #66 Tomáš Lasek družstva SK Black Dragons na 2 minuty za sekání