• 35 34:59
    4:7
    (Minařík)

FKMP Praha B - Bourbon TJ Ruzyně 4:7
branky: 10. Miroslav Veselík, 17. Kevan Bruce Lyons, 20. Jan Vrabec, 23. Kevan Bruce Lyons - 13. David Dušek, 14. David Dušek, 14. Ian Uppaluri, 20. Dorel Lăzărescu, 30. Dorel Lăzărescu, 35. Jan Ocásek, 35. Dorel Lăzărescu; rozhodčí: Jan Tůma - Albert Roučka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Langová ? - Petr Minařík ?; po třetinách: 1:0, 3:4, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
34:59 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:7
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #32 Petr Minařík (4:7)
34:07 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:6
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #25 Jan Ocásek, asistoval #88 Dorel Lăzărescu (4:6)
33:24 Timeout Bourbon TJ Ruzyně
29:48 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:5
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu, asistoval #2 David Dušek (4:5)
27:44 Vyloučen hráč #18 Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
27:20 Občas je tu k obdivu multitasking některých hráčů, jelikož nahrávat, vést balonek či střílet a do toho nadávat na rozhodnutí rozhodčí, opravdu neumí každý.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:32 GÓL FKMP Praha B! 4:4
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #38 Kevan Bruce Lyons, asistoval #27 Roman Stachoň (4:4)
22:32 Neskutečné vyrovnání doprovázelo nadšené skandování mladých fanoušků!
19:13 GÓL FKMP Praha B! 3:4
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #19 Jan Vrabec bez asistence (3:4)
19:10 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 2:4
16:30 Povzbuzení pravděpodobně zafunguvalo, neboť FKMB velmi rychle snížilo vedení týmu hostů!
16:26 GÓL FKMP Praha B! 2:3
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #38 Kevan Bruce Lyons, asistoval #19 Jan Vrabec (2:3)
15:37 "Pojdtě! Je to chcíplý!" Takto komentoval hru svých spoluhráčů hráč z týmu FKMP Praha B.
13:26 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:3
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #4 Ian Uppaluri, asistoval #71 Martin Švehla (1:3)
13:11 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:2
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #2 David Dušek bez asistence (1:2)
12:08 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #2 David Dušek, asistoval #25 Jan Ocásek (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:42 GÓL FKMP Praha B! 1:0
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #10 Miroslav Veselík, asistoval #38 Kevan Bruce Lyons (1:0)
01:30 Stav je rozhodně nerozhodný, ale určitě to bude masakr!